Viena no pasaules spožākajām futbola zvaigznēm Lionels Mesi svētdien aizvadīja savu pirmo spēli Parīzes "Saint-Germain" (PSG) komandas sastāvā.

Svētdien Francijas čempionāta spēcīgākās līgas spēlē PSG ar rezultātu 2:0 pārspēja "Reims" vienību. Mesi laukumā devās spēles 66. minūtē, kad nomainīja Neimaru.

Futbolists no Argentīnas sev atvēlētajā laikā laukumā bija aktīvs un izprovocēja vairākus noteikumu pārkāpumus.

"Katru reizi, kad viņš pieskārās bumbai, visā komandā bija miers. Viņš ir Mesi. No viņa staro optimisms un enerģija, kas pozitīvi ietekmē pārējos spēlētājus. Un uzvara Lionelam Mesi pirmajā spēlē ir ļoti svarīga," sacīja PSG galvenais treneris Maurisio Početino.

PSG sastāvā abus vārtus guva Kilians Mbapē, precīzi sitot spēles 16. un 64. minūtē. Pastāv iespēja, ka francūzis jau šajā transfēru logā pārcelsies uz Madrides "Real".

Francijas čempionātā PSG četrās spēlēs izcīnījusi četras uzvaras, kas dod līderpozīciju.