Spānijas futbola čempionāta spēlē otrdien, kurā čempionvienība “Barcelona” ar rezultātu 5:3 (2:0) pārspēja līgas jaunpienācējus “Granada”, Lionels Mesi kļuva par Katalonijas kluba visu laiku labāko vārtu guvēju.

Spēles pirmos vārtus Mesi guva 17.minūtē, ar 232 vārtiem panākot līdzšinējo rekordistu Sesaru Rodrigesu, bet 67.minūtē aizvadītā gada labākais futbolists jau kļuva par “Barcelona” visu laiku labāko vārtu guvēju. Mesi šajā spēlē izcēlās ar “hat-trick”, trešo reizi bumbu raidot vārtos 86.minūtē.

Vēl uzvarētājiem ar vārtu guvumiem izcēlās Ksavi Ernandess un Teljo, kamēr “Granada” vienības labā precīzi bija Djego Mainss un Giljerme Sikveira.

Rodrigesa rekords bija nepārspēts 57 gadus un viņš 232 vārtus guva 13 sezonās, taču Mesi šim panākumam bija vajadzīgas astoņas sezonas.