Latvijas telpu futbola čempionāta ceturtdaļfināla otrajā spēlē Salaspilī sasniegts jauns sacensību rezultativitātes rekords, vēsta Latvijas Telpu futbola asociācija.

Trešdien, 19. februārī, notikušajā Latvijas čempionāta ceturtdaļfināla atbildes spēlē pērnā gada bronzas medaļnieki "Petrow" futbolisti ar 19:0 sagrāva TFK "Salaspils". 19 gūti vārti ir jauns Latvijas telpu futbola "play off" spēļu rekords.

"Petrow" sērijā līdz divām uzvarām svinēja panākumu ar 2-0 un kā otrā iekļuva Latvijas čempionāta pusfinālā. Abu komandu pirmajā spēlē "Petrow" uzvarēja ar 8:2.

Kā pirmā Latvijas čempionāta pusfinālā iekļuva Daugavpils "Lokomotiv", kas ar 6:2 un 5:4 uzvarēja "RSU/BAO-Dobele" vienību.

Pārējos divos pāros - "TFK Rēzekne" pret FK "Raba" un "Jēkabpils lūši/Ošukalns" pret "Tukums 2000/TSS" - pagaidām rezultāts ir 1-1. Šo pāru trešās, izšķirošās spēles risināsies šajā nedēļas nogalē.