Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis sestdien Šveices superlīgas spēlē laukumā pavadīja visas 90 minūtes, taču viņa pārstāvētā komanda "Sion" izlaida pārsvaru un galotnē piedzīvoja zaudējumu.

"Sion" mājās ar 1:2 (0:0) piekāpās "Luzern", piedzīvojot jau ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Uldriķis laukumā pavadīja visu maču, taču ar rezultatīvām darbībām neizcēlās.

Spēles 55.minūtē Jans Bamerts vadībā izvirzīja mājiniekus, taču Dežans Sorgičs pēc 19 minūtēm panāca 1:1, kamēr Varols Tasars sešas minūtes līdz pamatlaika beigām guva "Luzern" uzvaras vārtus.

Iepriekšējā mačā ar "Basel", kurā "Sion" piekāpās ar 2:4, Uldriķis izcēlās ar vārtu guvumu.

Turnīra tabulā otrā ar 16 punktiem astoņās spēlēs ir Mārča Oša pārstāvētā "Lugano", kamēr "Sion" ar septiņiem punktiem desmit mačos ieņem devīto vietu starp desmit komandām. "Sion" pagaidām atrodas pārspēļu zonā.