Valmierā notiks īpašs futbola treneru izglītības seminārs
Foto: F64

Turpinot sadarbību Eiropas Savienības (ES) projekta "ReACT" ietvaros, Baltijas Futbola skola (BFS) un Latvijas Futbola federācija (LFF) organizē treneru izglītības semināru, kas norisināsies 29. jūnijā Valmierā, Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) telpās. Seminārā aicināti piedalīties Vidzemes, kā arī citu Latvijas reģionu klubu treneri, ziņo LFF.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Seminārā tiks apskatītas sekojošas tēmas un uzstāsies šādi lektori:

  • Mareks Nāriss (Marek Naaris) – Igaunijas kluba FC "Elva" organizācija un esošo resursu kvalitatīva izmantošana maksimālas darbības efektivitātes sasniegšanai. 2019. gadā FC "Elva" ieguva UEFA balvu par sasniegumiem "Grassroots" segmentā. Prezentācijas forma – klātienes lekcija.
  • Stefans Rističs (Stefan Ristič) – Futbolistu sagatavošana "Grassroots" līmeņa klubā, īpatnības un darba specifika. S. Rističs kopš 2019. gada pievienojies FC "Elva" kā konsultants sporta jautājumos. Prezentācijas forma – tiešsaistes prezentācija uz ekrāna.
  • Deivs Džonsons (Dave Johnson) – Futbolistu individuālās kvalitātes un atlases kritēriji premjerlīgas akadēmijās. D. Džonsons šobrīd strādā Anglijas klubā "Tottenham Hotspur" par akadēmijas filiāles vadītāju. Iepriekš strādājis "West Ham United" akadēmijā par treneru koordinatoru, "Arsenal" un "Southampton" par treneri. Prezentācijas forma – tiešsaistes prezentācija uz ekrāna.

Pēc teorētiskā semināra notiks praktiskā nodarbība LFF Futbola akadēmijas galvenā trenera Aleksandra Jeļisejeva un LFF Izglītības nodaļas speciālista Edgara Kļenauska vadībā. Treneriem būs iespēja gūt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem par prasībām pret futbolistiem, kuras izvirza LFF Futbola akadēmija.

DIENAS PLĀNS:
12:30 | Ierašanās VOC, reģistrācija
13:00 – 13:45 | Mareks Nāriss
14:00 – 14:45 | Stefans Rističs
15:00 –15:45 | Deivs Džonsons
16:30 – 17:45 | Aleksandrs Jeļisejevs, Edgars Kļenausks
18:00 | Semināra noslēgums, sertifikātu izsniegšana
20:00 | "Optibet" virslīgas spēle "Valmiera" FC – FK "Tukums 2000"/TSS

Lai pieteiktos semināram vai precizētu sev interesējošus jautājumus, lūdzam sazināties ar Andi Rozīti (29105010) vai Dzintaru Kazaku (26478477).

Tags

Arsenal Futbols Latvijas Futbola federācija Southampton Tottenham Hotspur West Ham United
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form