Zaudējumu arī Eiropas čempionu kausa izcīņas sieviešu hokejā turnīra otrajā spēlē svētdien piedzīvoja Latvijas vadošā komanda "Laima".

Aizvadītajā cīņā "Laima" ar 1:3 (1:0, 0:0, 0:3) zaudēja Dānijas čempionēm "Hvidovre".

Šajā mačā rezultātu pirmajā trešdaļā atklāja Līga Miljone, bet trešajā trešdaļā dānietes guva trīs bezatbildes vārtus.

Kā ziņots, sestdien aizvadītajā pirmajā mačā "Laima" ar 2:4 piekāpās Norvēģijas čempionvienībai "Valerenga". Toreiz "Laima" guva pirmos divus vārtus mačā.

Turnīra noslēgumā "Laima" pirmdien spēkosies ar Zviedrijas labāko klubu "MoDo", bet tā jau ir zaudējusi cerības iekļūt nākamajā kārtā, kur spēlēs tikai apakšgrupas uzvarētāja.

"Laima" ir Latvijas sieviešu izlases bāzes komanda. Šis turnīrs kalpo kā gatavošanās posms novembrī gaidāmajam 2014.gada Soču olimpisko spēļu pirmskvalifikācijas turnīram, kas notiks Valmierā.

Pagājušās sezonas Latvijas atklātajā čempionātā "Laima" piekāpās tikai Baltkrievijas vienībai Minskas "Panteras".