Nacionālās hokeja līgas (NHL) “Winter Classic” spēlē zem atklātas debess uzvaru izcīnīja Ņujorkas “Rangers” komanda, kas ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:2, 2:0) pārspēja Fildelfijas “Flyers” vienību.

Uzvarētājiem ar diviem precīziem metieniem izcēlās Maiks Raps, bet uzvaras vārtus guva Breds Ričards. Tikmēr “Flyers” vienībā precīzi bija Breidends Šens un Klods Žirū.

Spēles otrajā trešdaļā “Flyers” bija vadībā ar rezultātu 2:0, taču šo pārsvaru nosargāt nespēja, un atlikušajā laikā tā ielaida trīs vārtus pēc kārtas. Tāpat pēdējā minūtē soda metienu atvairīja “Rangers” komandas vārtsargs Henriks Lundkvists.

Šo maču klātienē vēroja 46 967 skatītāji, un tas norisinājās risinājās "Citizens Bank Park" stadionā, kurā parasti notiek Nacionālās futbola līgas (NFL) spēles.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Rangers" komanda ar 52 punktiem 37 spēlēs ieņem pirmo vietu, bet "Flyers" ar 48 punktiem 37 mačos atrodas ceturtajā pozīcijā.