Latvijas hokeja izlase piektdien uzvarēja pārbaudes spēlē Francijā, laukuma saimniekus pieveicot ar rezultātu 3:2.

Latvijas valstsvienības labā otrajā periodā ar precīziem metieniem izcēlās 19 gadus vecais Klāvs Veinbergs un Mārtiņš Dzierkals. Veinbergs par godu pirmajiem vārtiem valstsvienības rindās pēc spēles tika pie mačā izmantotās ripas.

Savukārt spēles trešajā trešdaļā precīzu metienu vairākumā izpildīja Sandis Smons, kurš atzīmējās ar uzvaras vārtiem viesu vienības labā.

Ziņots, ka pirmajā abu vienību pārbaudes spēlē Latvijas izlase piekāpās ar rezultātu 1:2. Šie bija Latvijas valstsvienības pirmie oficiālie pārbaudes mači pirms 2022. gada pasaules čempionāta.