Ārvalstu līdzjutēji PČ spēles varēs apmeklēt tikai no 'drošo valstu' sarakstā iekļautajām valstīm
Foto: F64

Ārvalstu līdzjutēji pasaules čempionāta (PČ) spēles varēs apmeklēt tikai no tām valstīm, kas iekļautas tā dēvētajā "drošo valstu" sarakstā, sestdien preses konferencē informēja turnīra rīkotāji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Atbilstoši ceturtdien Ministru kabineta (MK) lemtajam skatītāji pasaules čempionāta spēles klātienē varēs vērot no 1. jūnija.

"Biļetes varēs iegādāties līdzjutēji tikai no tām valstīm, no kurām ierodoties Latvijā, nav nepieciešama pašizolācija, ar nosacījumu, ja varam noteikt, vai viņiem ir sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts," preses konferencē teica pasaules čempionāta hokejā rīkotājas SIA "Hokeja akadēmija" valdes loceklis Edgars Buncis.

Kā liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) sniegtā informācija, no pasaules čempionāta dalībvalstīm "drošo valstu" sarakstā iekļautas Lielbritānija un Somija.

Valdības pieņemtie grozījumi Epidemioloģiskās drošības pasākumos Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai paredz, ka hokeja čempionāta spēles varēs skatīties personas, kuru sertifikāts apliecina, ka persona ir vakcinēta pret Covid-19 infekciju un ir pagājušas 14 dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas, vai arī no 22 līdz 90 dienām pēc "AstraZeneca" vakcīnas pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc "AstraZeneca" vakcīnas otrās devas saņemšanas.

Hokeja spēles klātienē būs atļauts skatīties arī personām, kuras ir pārslimojušas Covid-19.

Skatītājiem biļešu kontrolierim būs jāuzrāda personalizēta ieejas biļete, kurā norādīts biļetes lietotāja vārds un uzvārds, kopā ar derīgu personu apliecinošu dokumentu un sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Personalizēta ieejas biļete būtu derīga tikai kopā ar minēto sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Skatītājiem visa spēles apmeklējuma laikā būtu jālieto mutes un deguna aizsegi, tai skaitā atrodoties spēles arēnas teritorijā ārtelpās.

Kopējais skatītāju skaits ar personalizētām ieejas biļetēm daudzfunkcionālajā hallē "Arēna Rīga" nedrīkstēs pārsniegt 2660 personas, bet Olimpiskajā sporta centrā - 1058 personas.

Jau ziņots, ka uz apakšgrupu pēdējām spēlēm biļetes maksās 110 eiro, uz ceturtdaļfināliem 165 eiro, uz pusfināliem 220 eiro, uz spēli par trešo vietu 280 eiro, bet uz finālu - 340 eiro.

Tags

SPKC Arēna Rīga Lielbritānija Somija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form