Pārbaudes turnīrā pirms pasaules čempionāta, kas risinās Slovākijā, Baltkrievijas hokeja izlase ceturtdien pēcspēles metienos ar 3:2 (0:0, 2:1, 0:1, 0:0, 1:0) apbēdināja mājiniekus.

Lai gan visu maču ievērojams pārsvars bija slovāku hokejistiem, visā mačā Slovākijas hokejisti izdarīja trīsreiz vairāk metienus (42:14), taču mājinieki savu dominanci nespēja pārvērst arī daudzos vārtu guvumos.

Otrā perioda ceturtajā minūtē Marcels Haščaks vadībā izvirzīja slovākus, bet līdz perioda beigām Pāvels Černoks un Aleksejs Ugarovs panāca 2:1 jau baltkrievu labā. Slovāki izlīdzinājumu panāca tikai trīs minūtes pirms pamatlaika beigām, kad precīzs bija Mihals Sersens. Atlikušajā laikā un pagarinājumā komandas vārtus neguva, bet baltkrieviem uzvaru atnesa Aleksejs Jefimenko. Baltkrievu uzbrucējs pēcspēles "bullīšu" trešajā sērijā panāca 1:1, bet tad uzreiz nākamajā metienu sērijā guva vēl vienus vārtus, atnesot uzvaru Baltkrievijai.