Latvijas hokeja izlase ceturtdien "Arēnā Rīga" pārbaudes spēlē "Euro Ice Hockey Challenge" (EICH) turnīra ietvaros ar rezultātu 2:1 pārspēja Krievijas valstsvienību, turpinot gatavošanos pasaules čempionātam.

Latvijas izlasei šī bija pēdējā spēle savu skatītāju priekšā pirms pasaules čempionāta. Pirms turnīra vēl Latvija divreiz spēlēs izbraukumā pret Šveices valstsvienību 3. un 4. maijā.

Aizvadītajā mačā Krievijas izlase izvirzījās vadībā 32. minūtē, kad Artjoms Zubs izdarīja precīzu metienu. Trešajā periodā Latvijas hokejisti darbojās pārliecinošāk, bet rezultātu izlīdzināja mazākumā, kad Ronalds Ķēniņš un Gints Meija izspēlēja līdz tukšiem vārtiem, precīzi metot Ķēniņam. Tad netika ieskaitīts Roberts Bukarta vārtu guvums, jo Kaspars Daugaviņš traucēja vārtsargam. Pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 1:1, taču pagarinājumā tieši Daugaviņš ar precīzu metienu izrāva Latvijas uzvaru.

Abu komandu pirmajā duelī trešdien Latvijas izlase nenosargāja divu vārtu pārsvaru un zaudēja ar 2:4. Pirms tam Latvija bez vairākiem līderiem izbraukumā ar 3:2 pēcspēles metienos uzvarēja Franciju, bet pēc tam francūžiem piekāpās ar 0:2.

Latvijas izlases pasaules čempionātā spēlēs pret Austrijas, Šveices, Itālijas, Čehijas, Krievijas, Zviedrijas un Norvēģijas izlasēm.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.