Latvijas hokeja izlase piektdien pirmajā pārbaudes spēlē pret Šveices valstsvienību piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:3. Sestdien valstsvienības tiksies atkārtoti.

Šveices izlases labā divus vārtus guva Dario Simions, bet reizi precīzi meta Kilians Motē.

Latvijas izlases vārtus pirmos divus periodus sargāja Ivars Punnenovs, kuram arī trīsreiz neizdevās apturēt Šveices izlases spēlētāju metienus. Trešajā periodā vārtos stājās Jānis Kalniņš.

Latvijas izlase šajā mačā izdarīja 18 metienus pa pretinieku vārtiem, bet šveicieši meta 28 reizes.

Pēc pamatlaika vienības treniņu nolūkos aizvadīja pagarinājumu un pēcspēles metienus. Papildlaiks noslēdzās bez vārtu guvumiem, bet pēcspēles metienos Latvija uzvarēja ar 3:0, precīzi metot Laurim Dārziņam, Mikam Indrašim un Kasparam Daugaviņam.

Sestdien Latvijas izlase pret Šveici aizvadīs savu pēdējo pārbaudes spēli pirms pasaules čempionāta, kas sāksies pēc nedēļas, 21. maijā.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētāku notikumu aprakstu .