Pasaules hokeja čempionāts: 18. maija spēļu apskats

Pasaules hokeja čempionātā sestdien, 18. maijā, pēcpusdienā un vakarā risinājās četras spēles.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēļu teksta tiešraidi.

Pasaules hokeja čempionāts, 18. maijs
Pasaules čempionātā noslēgušās 18. maija spēles. Svētdien notiks četri dueļi, par kuriem varēsiet lasīt portālā "Delfi"!
Zviedrija - Šveice 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)Vārtu guvēji: Aleksandrs Venbergs (18:44 min., vair.), Viljams Nīlanders (25:20 min.), Ēriks Gustafsons (28:28 min.), Olivers Ekmans-Larsons (51:47 min.) - Svens Andrigeto (4:09 min), Žoels Genaci (27:58 min.), Getens Hāss (50:27 min.)Soda minūte: 12 - 6Metieni pa vārtiem: 29 (12+10+7) - 24 (6+11+7)
Lielbritānija - Slovākija 1:7 (1:3, 0:3, 0:1)Vārtu guvēji: Maiks Hemonds (14:44 min.) - Andrejs Šekera (2:04 min.), Tomašs Tatars  (2:25 min.), Martins Marinčins (9:02 min., vair.), Mihals Čajkovskis (24:33 min.), Marians Studeničs (29:09 min.) , Matušs Sukels (35:11 min., maz)Soda minūtes: 4 - 4 Metieni pa vārtiem: 17 - 38
Zviedrija - Šveice 4:3. Spēle noslēgusies
Divas minūtes pirms pamatlaika beigām šveicieši maina vārtsargu
Lielbritānija - Slovākija 1:7. Spēle noslēgusies.
Šveiciešiem 4 minūtes, lai panāktu vismaz neizšķirtu.
58:00 min. Lielbritānija - Slovākija 1:7.Davids Bondra ar nūjas kātu aizskāra ripu pēc Patrika Koha tālā metiena un panāca sešu vārtu pārsvaru.
Lielbritānijas izlase bija tuvu otrajam vārtu guvumam, bet uzbrucējs nepārmeta pāri uz ledus guļošajam slovāku vārtsargam Godlam.
51:47 min. Zviedrija - Šveice 4:3Zviedrija atkal ātri atgūst vadību. Burvīgs zviedru uzbrukums. Lielā ātrumā saspēle, Nīlanders ar piespēli "nogriež" visu šveiciešu aizsardzību un Ekmans-Larsons met precīzi tālajā stūrī.
Lielbritānijas hokejisti turpina neatlaidīgi lūkot pēc otrā vārtu guvuma, taču slovāku pārspēks laukumā ir acīmredzams. Atlikušās deviņas minūtes šajā mačā nebūs ar intrigu.
50:27 min. Zviedrija - Šveice 3:3Vairākuma pēdējā sekundē Šveice gūst vārtus. Hāsa plaukstas metiens precīzi devītniekā. Ripa neticami pa gaisu atrada ceļu vārtos starp diviem zviedru aizsargiem.
Šveicei vairākumsLanders laukuma centrā ar rokām aptur Beršī
Hāsa metienu atvaira Lundkvists, tad zviedriem izdodas ripu dabūt prom no saviem vārtiem.
Zviedri atkal lieliski mazākumā, nedodot šveiciešiem praktiski nekādas iespējas.
Šveicei vairākumsJosi skaisti pietur ripu un viņu nogāž. Zviedri joprojām šajā čempionātā nav zaudējuši vārtus mazākumā. Vai tagad izdosies šveiciešiem to pārtraukt?
45:00 min. Noraidījums Lielbritānijas izlasē. Okonors klupināja Slovākijas izlases spēlētāju un atstāja savu komandu mazākumā.
Slovākijas hokejisti laukumā sāka darboties rotaļīgi, brīžiem savā aizsardzības zonā riskanti saspēlējās. Mājinieki mača gaitu kontrolē.
Zviedrija - Šveice 3:2. Sācies 3. periods
Lielbritānija - Slovākija 1:6. Sācies 3. periods.
Zviedrija - Šveice 3:2. Noslēdzies 2. periods
Lielbritānija - Slovākija 1:6. Noslēdzies 2. periods.
35:11 min. Lielbritānija - Slovākija 1:6.Slovākijas izlase mazākumā no savas zonas iesāka pretuzbrukumu divi pret vienu, Adams Liška izdarīja metienu, bet Matušs Sukels savāca atlēkušo ripu un raidīja to vārtos.
33:57 min. Noraidījums Slovākijas izlasē. Spēles gaita laukumā nemainījās - slovāki darbojās ar ripu vairāk, bet briti meklēja pretuzbrukumus. Tad Lantoši pārkāpa noteikumus un devās izciest divu minūšu noraidījumu.
Šveicieši nosargā kontroli pār lēkājošu ripu un viens no metieniem seko pa vārtu stabiņu. Labs vairākums Šveicei, bet bez vārtu guvuma.
31:06 min. Šveicei vairākumsFiala izlauzās starp diviem zviedriem, bet Adams Larsons paspēj viņu kavēt.
28:28 min. Zviedrija - Šveice 3:2Spēlējot četri pret četri formātā, komandas lido pa laukumu. Lieliska zviedru saspēle un vārtu priekšā nūju atliek pielikt Gustafsonam.
29:09 min. Lielbritānija - Slovākija 1:5.Marians Studeničs saņēma ripu labajā laukuma malā un lielā ātrumā apsteidza pretinieku aizsargu.  Tad viņš izdarīja precīzu metienu vārtu apakšējā stūrī.
27:58 min. Zviedrija - Šveice 2:2Josi nesanāca apvešanas manervs, bet pie ripas tika lielā ātrumā atslidojušais Genaci - šāviens precīzi vārtos!
27:03 min. Šveicei noraidījumsZviedru pretuzbrukumā Praplans kavē zviedru. Tagad komandas vienādos sastāvos
26:40 min. Šveicei vairākumsJosi fantastiska iespēja un viņš kaut kā netrāpa tukšos vārtos. Larsons uzreiz met ripu prom un izmet ārpus laukuma
Šveicei labs pretuzbrukums, Andrigeto metienu atvaira Lundkvists.
25:20 min. Zviedrija - Šveice 2:1Zviedru nogādā ripu vārtu priekšā, kur izveicīgāks ir Viljams Nīlanders.
Slovākijas hokejisti otro periodu turpina aizvadīt pretinieku zonā, taču ceturtajā minūtē briti ātri pārgāja no aizsardzības uzbrukumā un apdraudēja Godlas sargātos vārtus.
24:33 min. Lielbritānija - Slovākija 1:4.Mihals Čajkovskis noturēja ripu uzbrukuma zonā, paslidoja uz kreiso pusi un izdarīja metienu tālajā vārtus stūrī. Tomašs Tatars nosedza vārtsarga skatu, tāpēc Vistls vairs nebija glābējs.
Šveicieši vētraini sākuši 2. periodu. Hofmans uzmet pa vārtiem, bet Lundkvists nebija dross, ka ripa iestrēgusi starp kājsargiem.
Lielbritānija - Slovākija 1:3. Sācies 2. periodsSlovākijas hokejists Tatars uzreiz pēc iemetiena rāvās uz vārtiem, saņēma piespēli un centās apspēlēt vārtsargu, bet šoreiz Vistls bija gatavs.
Zviedrija - Šveice 1:1. Sākas 2. periods
Zviedrija - Šveice 1:1. Noslēdzies 1. periods
Lielbritānija - Slovākija 1:3. Noslēdzies 1. periods.
18:44 min. Zviedrija - Šveice 1:1Uzvarēts iemetiens pēc noraidījuma un gols. Pēc Klingberga metiena ripa ielido vārtos, bet vārtu guvums skaitīts Venbergam, kuram ripa pa ceļam uz vārtiem trāpīja nedaudz pa biksēm.
18:41 min. Zviedrijai vairākumsPerioda izskaņā cīņā pie zviedru vārtiem Mozers pārāk augsti paceļ savu nūju un saņem sodu
17:44 min. Lielbritānija - Slovākija 1:3.Slovākijas izlases vārtsargs Deniss Godla sev priekšā atvairīja ripu, kas lidoja pēc rikošeta no aizsarga slidas. Godla ripu ar nūju sita uz laukuma stūri, bet tur tieši bija Maiks Hemonds, kurš pārtvēra ripu un raidīja to Slovākijas vārtos.
Lielisks hokejs Bratislavā! Fantastiski spēlē abas komandas, kuras pērn tikās finālā. Šobrīd laukumā patiešām fināla cienīga cīņa!https://www.delfi.lv/sports/news/hokeja-chempionats/zinas/zviedrija-otro-gadu-pec-kartas-bullisos-triumfe-pasaules-cempionata.d?id=50046487
Lielbritānijas izlases vārtsargs Bens Bounss nespēja turpināt spēli, un viņš devās uz ģērbtuvēm. Džeksons Vistls ieņēma viņa vietu.
Mazākumā Bondra aizskrēja pretuzbrukumā, kurā izdarīja metienu, kas bija tēmēts padusē, taču šoreiz britu vārtsargs Bounss atvairīja. Lielbritānijas vairākums bija neveiksmīgs.
13:44 min. Zviedrijai vairākumsDuelī pie apmales Fora pacēl nūju pārāk augstu. Tās ir 2 minūtes.
11:42 min. Noraidījums Slovākijas izlasē. Černāks devās izciest divu minūšu sodu par bloķēšanu.
10:19 min. Šveicei vairākumsŠveices uzbrukumā Gistafson kritienā ar kājām nogāž šveicieti, bet blakus esošais tiesnesis nefiksē sodu. Turpinājumā spriedze pieaug un pirmā lielāka grūstīšanās. Tomēr otrs - tālākais - tiesnesis bija fiksējis pārkāpumu un zviedri paliek mazākumā
9:02 min. Lielbritānija - Slovākija 0:3.Slovākijas izlases vairākuma izspēle nebija pārāk aktīva, bet Martina Marinčina metiens bija tik spēcīgs, ka Lielbritānijas vārtsargs ar to nespēja tikt galā.
7:43 min. Noraidījums Lielbritānija.Slovākijas hokejisti turpina dominēt laukumā, un izdarīja spiedienu uz britu aizsardzības līniju. Pie laukuma apmales viduszonā Šīlds paklupināja pretinieku un atstāja mazākuma Lielbritāniju.
Šveicei vairākuma sākumā bīstams moments, bet tad pusotru minūti zviedri neļauj šveiciešiem neko izveidot.
5:28 min. Šveicei vairākumsZviedrija neizmanto lielisku iespēju (Venbergs trāpa pa stabu). Tad nelielas saķeršanās laukumā, bet nākamajā epizodē Landers ar rokām tur pretinieka nūju.
2:25 min. Lielbritānija - Slovākija 0:2Slovākijas hokejisti turpināja virzīties uz vārtu priekšu, un Tomašs Tatars no labās malas izslidoja līdz vārtu priekšai, bet vārtsargu nepārspēja. Tad pie ripas piesteidzās Ļibors Hudāčeks, un viņš ar savu aktivitāti panāca, ka briti paši iestūma ripu vārtos. Vārtu guvums ieskaitīts Tataram.
4:09 min. Zviedrija - Šveice 0:1Lielā tempā rit spēle, un Šveice pirmā gūst vārtus. Getens Hāss lielā tempā tiek uz priekšu pa kreiso malu un paspēj izdarīt piespēli Andrigeto, kurš ripu ieslidina Lundkvistam starp kājsargiem. Lundkvists ar otru kājsargu ripu iebīdīja vārtos.
Zviedri atguvušies un pēc vienas no epizodēm pie Šveices vārtiem pirmie asumi starp spēlētājiem
2:04 min. Lielbritānija - Slovākija 0:1.Andrejs Šekera pusātrā Slovākijas izlases uzbrukumā saņēma ripu un uzreiz meta. Ripa no britu hokejista mainīja lidojuma virzienu un, atsitoties pret stabu, ielidoja vārtos.
Abas komandas spēli iesāka ar lielu apņēmību, bet tad slovāki rupji kļūdījās uz savas aizsardzības zonas zilās līnijas, un Beteridžs izgāja pret vārtsargu. Metiens viņam neizdevās.
Šveicieši pārtvēra ripu vidējā zonā, bīstams pretuzbrukums, bet Lundkvists jau pirmajā minūtē glābj zviedrus. Pasaules čempioni varēja dabūt "ausktu dušu" jau pirmajās skundēs.
Lielbritānija - Slovākija 0:0. Spēle sākusies.
Zviedrija - Šveice. Spēle sākusies
Bratislavas spēlē starp Šveici un Zviedriju interese ir arī Latvijas izlasei. Šveices uzvaras gadījumā Latvijas izredzes kļūst labākas.https://twitter.com/IIHFHockey/status/1129805326319071232
Slovākijas hokejisti savās mājās notiekošajā čempionātā vēl saglabā teorētiskas iespējas iekļūt ceturtdaļfinālā, un mačā pret Lielbritāniju pārliecinošā favorītes lomā turpinās tiekties pēc sava sapņa.
Jau pēc brīža Košicē un Bratislavā vakara spēles.
Pulksten 21:15 sāksies šodienas pēdējās divas spēles. A grupā Košicē spēlēs Lielbritānija un mājiniece Slovākija, bet B grupā Bratislavā tiksies pagājušā gada finālisti Zviedrija un Šveice.
Itālija - Norvēģija 1:7. Spēle noslēgusiesVārtu guvēji: Andželo Mičeli (42:03 min.) - Aleksandrs Raihenbergs (15:23 min.), Matiass Treteness (41:47 min), Mihaels Haga (43:55 min.), Tobiass Lindstrēms (47:45 min.), Sondre Oldens (49:06 min.), Martins Rojmarks (51:39 min.), Stefans Espelands (59:08 min.)Soda minūtes: 4 - 8Metieni pa vārtiem: 20 (6+5+9) - 35 (14+7+14)
Itālija - Norvēģija 1:7. Spēle noslēgusies
Itālija - Norvēģija 1:7
Norvēģijai vairākumsValkvae Olsens divcīņā krīt uz ledus, un tajā brīdī viņā ietriecas Bardaro. Itālis gan izsprūk no lielā soda.
Kanāda - Vācija 8:1 (2:0, 2:1, 4:0)Vārtu guvēji: Tomass Šabo (2:01 min., vair), Markss Stouns (16:43 min.), Markss Stouns (26:02 min., vair), Marks Stouns (38:49 min.), Entonijs Manta (43:01 min), Entonijs Manta (44:55 min.), Sems Reinhārts (45:28 min.), Entonijs Cireli (53:10 min.) - Jasins Elics (38:01 min., vair.) Soda minūtes: 12 - 18 Metieni pa vārtiem: 49 - 16
Kanāda - Vācija 8:1. Spēle noslēgusies.
Itālijai vairākumsItālija iegūst vairākumu un iespēja gūt savus otros vārtus čempionātā
51:39 min. Itālija - Norvēģija 1:6Martins Rojmarks aizslido vienatnē pret Bernardu un trāpa ripu vārtos
53:10 min. Kanāda - Vācija 8:1. Vācijas izlases aizsargi rupji kļūdījās, un Metjū Džosefs ripu pārtvēra. Viņš teicami piespēlēja Entonijam Sireli, kurš izgājienā pretinieku vārtsargam neatstāja variantus. Šie vārti tika gūti, kad kanādietis Šabo atradās uz noraidīto soliņa.
49:06 min. Itālija - Norvēģija 1:5Sondre Oldens palielina norvēģu pārsvaru
Itālija - Norvēģija 1:4Norvēģi panāk trīs vārtu pārsvaru. Lindstrēms pamanāms iemest ripu tuvējā stūrī starp vārtsargu un vārtu stabu. Šoreiz neveiksmīgi nospēlēja itāļu vārtsargs Bernards
47:01 min. Noraidījums Kanādas izlasē. Dilans Stroms devās izciest divu minūšu noraidījumu par
43:55 min. Itālija - Norvēģija 1:3Pēc Valkvae Olsena metiena Mihaels Haga pieliek nūju un ripa perfekti iespurdz devītniekā!
45:28 min. Kanāda - Vācija 7:1.Vācijas izlase apjuka savā aizsardzības zonā, pazaudēja ripu un kanādieši šo momentu izmantoja. Precīzs bija Sems Reinhārts
Tiesneši skatījās video atkārtojumu un pārliecinājās, ka Itālijas gols gūts pēc noteikumus
44:55 min. Kanāda - Vācija 6:1.Kails Turiss iegāja uzbrukuma zonā, izdarīja metienu, bet vārtsarga atvairīto metienu Entonijs Manta raidīja pilnīgi tukšos vārtos.
43:01 min. Kanāda - Vācija 5:1Entonijs Manta pārtvēra ripu un izcēlās ar Zvaigžņu spēles cienīgu golu. Viņš nūju izlaida starp kājām un izdarīja precīzu metienu garām Vācijas vārtsargam Niklasam Treitlem.
42:03 min. Itālija - Norvēģija 1:2Bratislavas arēna "eksplodē"! Itāļi gūst savus pirmos vārtus turnīrā!Pēc metiena vārtu virzienā ripa trāpa Andželo Mičeli pa kāju un ielido vārtos
Itālija - Norvēģija 0:2Bernards pazaudēja nūju, norvēģi saspēle un Treteness triec ripu vārtos!
40:42 min. Noraidījums Vācijas izlasē. Hāgers iegrūdu apmalē Turisu un atstāja savu komandu mazākumā. Viņa par to 2+10 minūšu noraidījums.
Itālija - Norvēģija 0:1. Sācies 3. periods
Kanāda - Vācija 4:1. Sācies 3. periods.
Itālija - Norvēģija 0:1. Noslēdzies 2. periodsJau pēc perioda beigu signāla neliela pagrūstīšanās laukuma stūrī
Kanāda - Vācija 4:1. Noslēdzies 2. periods.
38:49 min. Kanāda - Vācija 4:1Ļoti neveiksmīga epizode Vācijas izlasei. Vācietis Zeiders mēģināja ripu gar laukuma apmali izmest ārā no zonas, taču ripa trāpīja pa Pjēra Luka Dubuā slidu un izleca pie Marka Stouna, kurš no vārtu priekšas izdarīja precīzu metienu. Viņam "hat-trick".
Pēc izcilas Olimba piespēles Tūresens pamanās uzmest virsū Bernārda kājsargam, nevis vārtos.
38:01 min. Kanāda - Vācija 3:1Vācijas izlase ar savu pirmo metienu otrajā periodā realizēja skaitlisko vairākumu. Perfektu metienu tieši zem pārliktņa izcēlās Jasins Elics.
36:33 min. Noraidījums Kanādas izlasē. Šoreiz Kanāda pārkāpa skaitlisko sastāvu.
Kanādas izlase pirmo reizi vairākumu nerealizēja, taču spiediens uz pretinieku vārtiem bija milzīgs. Mirkli pēc tam Zeidenbergs nerealizēja teicamu momentu uzbrukumā. Ripa lidoja garām vārtiem.
31:01 min. Noraidījums Vācijas izlasē. Pārkāpts skaitliskais sastāvs Vācijai. Kanāda lūkos gūt trešos vārtus vairākumā.
Itāļiem jau ceturtais izgājiens divatā pret vienu šajā mačā. Arī šis paliek neizmantots.
28:13 min. Noraidījums Kanādas izlasē. Maršeso devās izciest divu minūšu sodu par savu pārkāpumu, kad vācietis jau rāvās uz vārtiem.
Itāļiem tikai dažas sekundes bija lielais vairākums, bet tad parastajā vairākumā Itālija bija tuvu vārtu zaudējumam
26:02 min. Kanāda - Vācija 3:0. Kanādas izlase vairākumā teicami izraustīja visu Vācijas mazākuma brigādi, un pēc teicamām piespēlēm Marks Stouns raidīja ripu tukšajā vārtu stūrī.
Noraidījums Vācijas izlasē. Tifelam ļoti neveiksmīga epizode, kad viņš pēc kanādiešu spēlētāja metiena nejauši nospēlēja ar augsti paceltu nūju.
26:04 min. Itālijai lielais vairākumsNorvēģi pārkāpj vēlreiz noteikumus. Itālijai izcila iespēja gūt pirmos vārtus spēlē
Itāļi neizmantoja atlikušo daļu no vairākuma, bet tad atkal bija tuvu pirmajam vārtu guvumam turnīrā. Holms glābj Norvēģiju
24:15 min. Itālijai vairākums
Vācija uz otro periodu laukumā iznāca ļoti apņēmīgi, cenšoties kanādiešus pārsteigt ar ātru vārtu guvumu. Tas neizdevās, un kanādieši neitralizēja uzbrukumus.
Kanāda - Vācija 2:0. Sācies 2. periods.
Itālija - Norvēģija 1:0. Sācies 2. periods
Kanāda - Vācija 2:0. Noslēdzies 1. periods.
Vācijas izlases vairākumā abām komandām bija lieliski momenti uzbrukumā. Mazākumā Džosefs bīstami meta pa vārtiem, bet Vācijas vairākumā Draizaitls saasināja situāciju vārtu priekšā.
17:24 min. Noraidījums Kanādas izlasē. Pjērs Luks Dibuā ar nūju pieskārās Holcera slidai, un vācietis skaisti nokrita.
19:14 min. Itālijai vairākumsPerioda izskaņā norvēģi paliek mazākumā par skaitliskā sastāva pārkāpumu
16:43 min. Kanāda - Vācija 2:0Pēc izturēta mazākuma Kanādas izlase devās uzbrukumā, kurā Darnels Nērss izdarīja tālu metienu, bet vārtsarga atsisto ripu starp diviem aizsargiem pirmais ieguva Markss Stouns, kurš dubultoja savas komandas pārsvaru.
16:08 min. Norvēģijai vairākumsItāļi zaudējuši vārtus un vēl tagad spēlēs mazākumā
14:28 min. Noraidījums Kanādas izlasē. Teodors ar nūju pieturēja pretinieku un aprāva vāciešu pretuzbrukumu.
15:23 min. Itālija - Norvēģija 0:1Raihenbergs pielabo gaisā ripu un tā iespurdz vārtos
Kanādas izlase turpināja vairāk darboties ar ripu, bet vāciešus iespiest pretinieku zonā viņiem neizdevās. Vācieši ik pa laikam aizskrēja pretuzbrukumā, bet lielisku vārtu gūšanas iespēju neizmantoja Eizenšmids, kurš trāpīja vēderā Marejam.
Itāļiem lieliska iespēja gūt savus pirmos vārtus turnīrā -  Mičelli izgājiens viens pret vienu, bet norvēģu vārtsargs Holms glābj.
Bratislavas grupas spēlē "izlūkošana" beigusies, norvēģi uzņemas iniciatīvu. Tomēr itāļi labi mobilizējušies, jo saprot, ka praktiski izšķiroša spēle. Ja itāļi šovakar zaudē, tad pēdējās cer'bas mačs viņiem būs pret Austriju.
Vācijas izlase pēc ielaistajiem vārtiem labi darbojās uzbrukumā. Vārtu priekšā iespēja bija Kahūns, bet mirkli vēlāk Bergmans arī apdraudēja Mareja sargātos vārtus.
Bratislavas arēnā ļoti piesardzīga spēle sākumā, komandas cīnās par iniciatīvu. Piesardziba saprotama, jo mača likme ir augsta - vietas saglabāšana elitē.
1:19 min. Noraidījums Vācijas izlasē. Novāks saņēma sodu par pretinieka turēšanu, bet aizturētā soda laikā Turiss izgāja pret vārtsargu, taču vārtus neguva.
2:01 min.Kanāda - Vācija 1:0Džonotans Maršeso no vārtu priekšas piespēlēja aizmugurē esošajam Tomasam Šabo, kurš ar spēcīgu metienu raidīja ripu zem vārtu pārliktņa. Kanādas vairākums darbojas kā labi ieeļļota mašīna.
Kanāda - Vācija 0:0. Spēle sākusies
Itālija - Norvēģija. Spēle sākusies
Kanādas izlasē vārtu drošība šajā mačā uzticēta Metam Marejam, bet Vācijas izlasē vārtsargs būs Niklass Treitle. Vācijas izlase šajā pasaules čempionātā četrās spēlēs izcīnījusi četras uzvaras, bet Kanādas rindās ir deviņi punkti četrās spēlēs.
Latvijai sestdiena nebija veiksmīga, lai gan spēle bija cienījama. Diemžēl, tagad ceturdaļfināls mūsējiem liekas ļoti, ļoti tāls... Atlikušajās spēlēs jāuzvar pamatlaikā zviedri un norvēģi. Tikai šajā gadījumā varētu tikt ceturtdaļfinālā.https://www.delfi.lv/sports/news/hokeja-chempionats/zinas/latvija-maca-pret-zvaigznoto-krieviju-otraja-perioda-izlaiz-minimalu-parsvaru.d?id=51102863
Pasaules hokeja čempionātā Slovākijā sestdien sešas spēles, no kurām divas aizvadītas. Tagad kārta vakara spēlēm.Pulksten 17:15 Košices grupā spēlēs Kanāda un Vācija, bet Bratislavā izdzīvošanas spēlē tiekas Itālija un Norvēģija.Pēc tam vakara spēlēs Košicē mājiniece Slovākija tiksies ar Lielbritāniju, bet Bratislavā spēlēs Zviedrija un Šveice.