Pasaules hokeja čempionāts: 19. maija spēles. Teksta tiešraides arhīvs

Pasaules hokeja čempionāts 19. maijā sasniedzis jau tā desmito dienu, kurā tika aizvadītas četras spēles.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēļu teksta tiešraidi.

PASAULES ČEMPIONĀTS HOKEJĀ, 19. MAIJS
Šveice - Krievija 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)Vārtu guvēji: - - Artjoms Aņisimovs (3:36 min.), Ņikita Kučerovs (26:20 min.m vair.), Ņikita Kučerovs (55:20 min.)Soda minūtes: 8 - 14 Metieni: 29 - 34
Francija - Somija 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)Vārtu guvēji: - - Joels Kiviranta (9:24 min.), Niko Mikola (21:51 min.), Jere Sallinens (52:31 min.)Soda minūtes: 14 - 8Metieni pa vārtiem: 21 (5+6+10) - 47 (20+12+15)
Ar to 19. maija spēļu teksta tiešraidi noslēdzam. Rīt sākas pasaules čempionāta pēdējā nedēļa, un tās ievadā priekšpēdējā spēle Bratislavas grupā ir Latvijai - pulksten 17:15 pret pasaules čempioni Zviedriju.
Šveice - Krievija 0:3. Spēle noslēgusies.
58:06 min. Noraidījums Krievijas izlasē. Šveice vairākumā spēlēja ar sešiem laukuma spēlētājiem un bez vārtsarga. Uzbrukumi bija diezgan bīstami, bet nesekmīgi. Tad krievi palika mazākumā, kad Georgijevs nepareizi informēja tiesnešus par to, ka viņam problēmas ar ekipējumu. Vārtsargs sodīts par spēles laika vilcināšanu.
Francija - Somija 0:3. Spēle noslēgusies
55:54 min. Noraidījums Krievijas izlasē. Friks apslidoja vārtus un radīja saspringtu epizodi pie krievu vārtiem. Kuzņecovs nejauši izstūma vārtus, bet tiesneši par to noraidīja.
Somijai vairākumsFrancūži priekšpēdējā minūtē pamanās sešatā būt laukumā ļoti ilgu laika posmu
Francijai vairākumsmača izskaņā francūži iegūst vairākumu
55:20 min. Šveice - Krievija 0:3Šveices hokejisti aizrāvās ar uzbrukumiem, un Krievijas pretuzbrukumu ar tālu piespēli iesāka Ņikita Zaicevs, tālāk Atrjoms Aņisimovs bija kreisajā malā un piespēlēja gar vārtiem Ņikitam Kučerovam, kurš ar vienu pieskārienu iedabūja ripu vārtos.
Fora trīs reizes spēcīgi meta pa Krievijas vārtiem, un pēc kārta no metieniem pie krievu vārtiem bija saspringta situācija. Fiala bija aktīvs vārtu priekšā. Šveices hokejistu ofensīva turpinājās.
Krievijas izlase ieguva tiesības spēlēt vairākumā, kurā atkal iespieda pretinieku mazākuma brigādi savā aizsardzības zonā.  Bīstamākais uzbrukums bija, kad Dadonovs trāpīja pa vārtu stabu.
52:31 min. Francija - Somija 0:3Francija kļūdījās izejot no zonas. Sallinens skaisti no nūjas neērtās puses iemet ripu devītniekāSallinena gūtie vārti, visticamāk, pieliek punktu francūžu pretestībai šajā duelī.
Gusevs un Kučerovs izspēlēja līdz tukšam vārtu stūrim, taču metiens lidoja garām vārtiem. Abi pēc tam uz kuba skatījās šo epizodi, un Kučerovs nolamājās. Šveices uzbrucējs Praplāns ar metienu mēģināja pārsteigt vārtsargu, tas neizdevās.
Somijai noraidījumsFrancūži labi pacīnījās pie apmales un Maninens nebija ar to apmierināts, paklupinot pretinieku
47:04 min Somijai vairākumsGutigs nevajadzīgi asi nospēlē un saņem sodu
Krievijas izlases uzbrukumā Malkins piespēlēja Dadonovam, bet ripa trāpīja pa Diaza nūju un lidoja tuvējā vārtu apakšējā stūrī. Dženoni neticami veikli noreaģēja.
Krievijas izlase bija ļoti tuvu trešajam vārtu guvumam, bet ripa noslīdēja gar pašu tālo vārtu stabu. Tāpat abas komandas turpināja pielietot spēka paņēmienus, un šoreiz cieta Hišīrs.
Šveice - Krievija 0:2. Sācies 3. periods.
Francija - Somija 0:2 Sācies 3. periods
39:56 min. Abpusējais noraidījums. Šveices hokejisti provocēja Kučerovu un sākās asumi. Pēc tiem Rods un Gavrikovs tika noraidīti.
Šveice - Krievija 0:2. Noslēdzies 2. periods.
Francija - Somija 0:2. Noslēdzies 2. periods
38:33 min. Francijai vairākumsHakanpā saņem sodu
Vairākuma ievadā Ambulam vārtu priekšā neizdevās raidīt ripu vārtos,  vairākuma izskaņā līdzīga epizode bija Fialam. Pēdējās sekundēs Josi spēcīgi meta, un atkal Georgijevs bija līmenī.
33:29 min. Noraidījums Krievijas izlasē. Krievijas hokejisti pie apmales izcīnīja ripu un izspēlēja bīstamu uzbrukumu, bet tajā brīdī krievi neveiksmīgi veica maiņu.
34:20 min. Francijai vairākumsValjē savu vārtu priekšā divcīņā nogāž somu un uzskata, ka nebija pārkāpums
Kako atkal centās skaisti apspēlēt Ardī, un atkal francūzis uzvar šo dueli. Pieredze (34 gadus vecais vārtsargs) piezemē jaunību (18 gadus veco Kako)
Krievijas hokejistiem mača nākamajās minūtēs bija pārsvars, un Dženoni darba bija diezgan daudz. Šveicietis Hofmans vārtu priekšā saņēma piespēli, bet distance bija pārāk maza, lai raidītu ripu garām vārtsargam.
31:46 min. Francijai vairākumsSalinens atbildēja uz francūža provokāciju un saņēma sodu.
Somu jaunā zvaigzne Kako izslidoja pa kreiso malu, centās skaisti apspēlēt Ardī, bet Francijas vārtsargs šoreiz uzvarēja dueli
26:20 min. Šveice - Krievija 0:2Krievija vairākumā nepārtraukti darbojās uzbrukuma zonā, bet tad Ņikita Gusevs piespēlēja kreisās malas uz labo, no kurienes Ņikita Kučerovs raidīja ripu vārtos.
25:02 min. Noraidījums Šveices izlasē. Kučerovs ieguva ripu vārtu priekšā, izdarīja metienu, bet vārtsargs atsita. Ripa palika vārtsarga laukumā, taču Hiršīrs piesteidzās pie tās, taču izgrūda vārtus.
Sedriks di Dio Balzamo mazākumā pārtvēra ripu un aizskrēja vienatnē pretuzbrukumā. Viņš izvēlējās mest, bet nepārspēja Lankinenu.
Šervijs nonāca uzbrukuma zonā viens pret vienu ar vārtsargu, bet Georgijevs pozicionāli nospēlēja ļoti precīzi.
25:27 min. Somijai vairākums
Šveices hokejisti vairākumā izspēlēja pozicionālus uzbrukumus, bet labākais moments bija Hišīram, kurš vārtu priekšā centās ievirzīt ripu vārtos.
20:31 min. Noraidījums Krievijas izlasē. Šoreiz periods iesākas ar ātru Krievijas noraidījumu. Hāss centās izspraukties starp diviem aizsargiem, un Ņesterovs viņu klupināja.
Šveice - Krievija 0:1. Sācies 2. periods.
21:51 min. Francija - Somija 0:2Niko Mikkola ar plaukstas metienu skaisti dubulto somu pārsvaru
Francija - Somija 0:1. Sācies 2. periods
Šveice - Krievija 0:1. Noslēdzies 1. periods.
18:23 min. Noraidījums Krievijas izlasē. Zadorovs bīstami nospēlēja pret Hiširu, taču viņa sodu traktēja kā klupināšanu. Mozeram bija iespēja noslēgt uzbrukumu, taču viņš netrāpīja. Kovaļčuks kaut ko pateica Josi, un tiesneši abus izšķīra.
Šveices hokejisti vairākumā netika pie metiena, bet pēc tam Andrigeto raidīja ripu gar tālo vārtu stabu.
Francija - Somija 0:1. Noslēdzies 1. periods
Somijas hokejisti haotiski darbojas aizsardzībā, Tesjērs brīvi izslidoja pie vārtiem, no neērtās puses centās ripu iemest devītniekā, bet garām vārtiem.
Francūži divreiz negaidīti uzmeta pa vārtiem, nedaudz pārsteidzot Somiju un tās vārtsargu Lankinenu.
14:11 min. Noraidījums Krievijas izlasē. Hafizuļins visiem spēkiem centās apturēt Hofmanu, taču viņš pāršāva pār strīpu un tika noraidīts.
Šveices izlasei izdevies spēli aizvest prom no savas aizsardzības zonas, taču pašu uzbrukumi ātri tiek apturēti. Ovečkins spēlēja aktīvi, taču viņam joprojām neizdodas atrast savu ritmu. Savukārt NHL rezultatīvākais spēlētājs aizvadītajā sezonā Kučerovs pielietoja spēka paņēmienu pret Fialu, taču pats pēc sadursmes nokrita uz ledus.
Somiem neizdodas izmantot lielo vairākumu, tad arī parasto vairākumu. Somijas hokejisti "apšaudīja" francūžu vārtus, trāpīja arī pa pārliktni, bet ripa nelido vārtos.
12:55 min. Somijai lielais vairākumsDamē-Malke atstāj francūžus trijatā, bet aizturētā soda laikā Pesonens trāpa pa pārliktni
Somijai vairākumsTirī saņem sodu divcīņā ar pretinieku
Šveices izlasei bija labs moments - Fialas metienu bloķēja, bet ripu ieguva Josī, kurš uzreiz apdraudēja krievu vārtus. Spēles temps perioda vidusdaļā bija augts, šveicieši centās pieturēt ripu, lai apturētu krievu ofensīvu.
9:24 min. Francija - Somija 0:1Dažas sekundes pēc vairākuma beigām Somija beidzot gūst vārtus. Pēc Peteri Lindboma metiena Joels Kiviranta pielabo ripas lidojumu un melnais kaučuks starp Ardī kājsargiem ieslīd vārtos
Somi neticami negūst vārtus! Pēc metiena ripa no tiesneša atlec pie tukšiem vārtiem, bet francūži kopīgiem spēkiem neļauj somiem iemest ripu vārtos
Somijai vairākumsSomi diezgan bikli sākuši maču, nav izteikta pārsvara. Somija iegūst vairākumu, Desjē nospēlē bīstami ar augsti paceltu nūju
Šveices izlase ir apjukusi no Krievijas hokejistu milzīgā pārsvara. Šveicieši savā zonā pazaudēja ripu, un krievi uzreiz apdraudēja pretinieku vārtus. Tikai sestajā minūtē pirmo reizi spēlē iesaistīties vajadzēja Georgijevam.
Krievi izdarīja milzīgu spiedienu uz vārtiem, Ovečkins nerealizēja teicamu momentu no pašas vārtu priekšas. Tad Šveices izlases vārtu priekšā bija haoss, bet Dženoni ripu piespieda.
3:36 min. Šveice - Krievija 0:1.Krievijas izlases aizsargs Dmitrijs Orlovs pieslēdzās uzbrukumam un apspēlēja vairākus šveiciešus. Tad viņš piespēlēja gar vārtiem Artjomam Aņisimovam, kurš meta precīzi.
Mazākumā Šveices izlases vārtsargam Ģenoni nācās atvairīt pāris metienus, bet vismaz trīs reizes Ovečkina metiena mēģinājumi tika bloķēti. Krievija vairākumu nerealizēja, taču turpināja uzbrukt.
Francijas vārtsargs Ardī tiek iestumts vārtos, bet ripa nav vārtos
00:22 min. Noraidījums Šveices izlasē. Fora par bīstamu spēli ar augsti paceltu nūju jau 22. sekundē atstāja Šveici mazākumā.
Šveice - Krievija 0:0. Spēle sākusies
Francija - Somija. Spēle sākusies
Francijas un Somijas izlašu iepriekšējais savstarpējais duelis noslēdzās ar negaidītu francūžu uzvaru ar rezultātu 5:1. Šogad Somijas izlase jau nodrošinājusi vietu ceturtdaļfinālā, bet Francijas hokejistiem nepieciešami punkti, lai nodrošinātu vietas saglabāšanu elitē.
Bratislavas grupā Šveices izlase mēģinās apturēt Krievijas komandas uzvaru sēriju. Krievi pasaules čempionātā piecās spēlēs izcīnījusi tikai uzvaras, kamēr šveiciešiem ir četri panākumi. Krievijas izlasē vārtu drošība uzticēta Alesandram Georgijevam, bet Šveices izlasē vārtus sargās Leonardo Dženoni.
Austrija - Čehija 0:8 (0:2, 0:3, 0:3)Vārtu guvēji: - - Radeks Faksa (6:30 min.), Dominiks Kubaliks (14:30 min.), Dominiks Simonss (20:41 min.), Mihals Ržepīks (30:14 min., vair.), Mihaels Frolīks (10:55 min., vair.), Mihals Ržepīks (42:26 min.), Jans Kolāržs (44:06 min.), Jakubs Vrana (45:01 min.)Soda minūtes: 10 - 16 Metieni pa vārtiem: 17 - 39
Vācija - ASV 1:3 (1:1, 0:0, 0:2)Vārtu guvēji: Frederiks Tifelss (11:55 min.) - Džeimss van Rimsdiks (13:47 min.), Dilans Larkins (50:03 min.), Džeks Eikels (56:15 min., vair.)Soda minūtes: 2 - 4Metieni pa vārtiem: 25 (7+11+7) - 29 (10+11+8)
Austrija - Čehija 0:8. Spēle noslēgusies.
Noraidījums Austrijas izlasē. Hofers klupināja Čehijas izlases spēlētāju un devās uz noraidīto soliņu.
Vācija - ASV 1:3. Spēle noslēgusies
55:44 min. Noraidījums Čehijas izlasē. Frolīks devās uz noraidīto soliņa par bloķēšanu.
Vācijai vairākumsRaiens atstāj ASV mazākumā. Aizturētā soda laikā Debrinkats arī pārkāpj noteikumus, bet tiesneši neatļaujas iedot arī otro sodu
Divarpus minūtes pirms pamatlaika beigām Vācija maina vārtsargu
56:15 min. Vācija - ASV 1:3ASV apliecina sevi kā vienu no labāko vairākuma realizētāju. Pēc Keina piespēles Eikels triec ripu devītniekā vairākuma pēdējās sekundēs!
Austrijas un Čehijas mačā pie apmales savainojumu guva viens no tiesnešiem. Viņam palīdzību sniedz čehu ārsts.
54:21 min. ASV vairākumsTikai otrais noraidījums spēlē, turklāt vāciešiem šis sods par sešiem spēlētājiem laukumāASV apmēram minūti pirms tam vēl spēlē aizturētā soda laikā, izsaucot neapmierinātību tribīnēs
48:50 min. Noraidījums Čehijas izlasē.Jaškins nopelnīja divu minūšu sodu par klupināšanu.
50:03 min. Vācija - ASV 1:2Izcila amerikāņu saspēle ar tālajām piespēlēm un Larkins precīzi met zem vārtu pārliktņa
Draizaitls bīstami meta aizsarga aizsegā, bet garām vārtiem. ASV izlase atbild ar Larkina metienu pa stabu. Larkinam otrais stabiņš spēlē, neveicas amerikāņu uzbrucējam.
45:01 min. Austrija - Čehija 0:8.Čehijas izlasei veic finiša spurtu šajā mačā. Čehi neitrālajā zonā pārtvēra ripu un ātri izspēlētā uzbrukumā Jakubs Vrana raidīja ripu virs vārtsarga kājsarga.
Austrija - Čehija 0:744:06 min. Jans Kolāržs bija atstāts pilnīgi viens pats, un viņš saņēma piespēli un trieca ripu vārtu augšējā stūrī.
ASV izlases aizsardzībā neliels apjukums, bet Vācijas hokejistiem neizdodas to izmantot.
42:26 min. Austrija - Čehija 0:6Mihals Ržepīks saņēma tālu piespēli no Dominika Kubalika un izgāja pret vārtsargu. Viņš meta vārtu augšējā stūrī un palielināja savas komandas pārsvaru.
Austrija - Čehija 0:5. Sācies 3. periods.
Vācija - ASV 1:1. Sācies 3. periods
Austrija - Čehija 0:5. Noslēdzies 2. periods.
Vācija - ASV 1:1. Noslēdzies 2. periodsVācijas hokejisti pēdējās sekundēs radīja vairākus momentus pie ASV vārtiem. bet rezultāts nemainās.
Vācijas hokejisti uz kādām 2 minūtēm iespiesti savā zonā, netiek nomainīties, bet ASV izlase no tā nespēj gūt labumu.
32:18 min. Vēl viens noraidījums Austrijas izlasē. Galans devās uz noraidīto soliņa par pretinieka turēšanu ar nūju.
10:14 min. Noraidījums Austrijas izlasē.Čehi turpināja spēlēt pieci pret trīs, jo Peters pēc zaudētajiem vārtiem nospēlēja nesportiski.
ASV kļūdījās, veicot spēlētāju maiņu. Mihaeliss izslidoja vienatnē pret Šnaideru, bet ripa noslīdēja no nūjas un moments nesanāca tik labs.
10:55 min. Austrija - Čehija 0:5.Mihaels Frolīks vārtu priekšā savāca vārtsarga atvairīto ripu un palielināja savas komandas pārsvaru.
10:14 min. Austrija - Čehija 0:4Čehijas hokejisti lieliski realizēja vairākumu - Dominiks Kubaliks uzmeta pa vārtiem, Radeks Faksa neskatoties piespēlēja Mihaelam Ržepīkam, kurš meta tukšos vārtos.
Pie saviem vārtiem rupji kļūdījās Draizaitls, bet pēc Larkina piespēles tukšos vārtos netrāpa van Rimsdiks.
9:06 min. Divi noraidījums Austrijas izlasē. Pusminūtes laikā Austrijas izlasē noraidījumus nopelnīja Rauhenvalds un Hunderfunds.
Austrijas un Čehijas izlases laukumā spēkojas diezgan miegaini. Austrieši acīmredzami gatavojas savai izšķirošajai spēlei pret Itāliju, ko pierāda vadošā vārtsarga Bernarda,  aizsarga Heinriha un uzbrucēja Mihaela Rafla nespēlēšana.
Nīderbergers glābj pēc Vaita metiena vārtu tuvumā. Izcili spēlē pēdējās minūtēs Vācijas izlases vārtsargs
24:31 min. Noraidījums Čehijas izlasē. Hroneks neitrālajā zonā iesita pretiniekam pa nūju. Vēl viens mazākums čehiem
Mazākumā Čehijas izlase atkal izkārtoja sev izgājienu pret vārtsargu, bet atkal Hercogs nospēlēja lieliski, šoreiz apturot Simonsu.
Pēc Larkina piespēles Aikels iziet vienatnē, bet vēl labāk nospēlē Nīderbergers, neļaujot Girgensona komandas biedram sevi pārspēt.
Vācu hokejisti ļoti aktīvi darbojas divcīņās, tiek pie ripas pretinieku zonā un izveido uzreiz momentu.
41:39 min. Noraidījums Čehijas izlasē. Čehi spēlē rezultatīvi, bet arī nedisciplinēti. Ruta devās izciest divu minūšu sodu.
Vārtu priekšā Plahta apsteidz ASV izlases aizsargus un pieliek nūju, bet ripa trāpa pa pārliktni.
20:41 min. Austrija - Čehija 0:3Austrijas hokejisti aizsardzībā nospēlēja pasīvi, un pēc Jakuba Vorāčeka uzmetiena Dominiks Simonss vārtu priekšā ievirzīja to vārtos.
Austrija - Čehija 0:2. Sācies 2. periods.
Vācija - ASV 1:1. Sācies 2. periods
Austrija - Čehija 0:2. Noslēdzies 1. periods. Lielajā vairākumā austriešiem bīstamu metienu pa vārtiem izdarīja tikai Cvergerts, bet pēc tam nekas īsti vairs neizdevās.
Vācija - ASV 1:1. Noslēdzies 1. periods
17:53 min. Vēl viens noraidījums Čehijas izlasē. Hroneks sodīts par sitienu pretiniekam ar nūju. Austriešiem vairākums pieci pret trīs.
17:18 min. Noraidījums Čehijas izlasē. Jans Kolāržs atgriežas uz noraidīto soliņa, šoreiz viņš sodīts turēšanu ar nūju.
14:30 min. Austrija - Čehija 0:2.Dominiks Kubaliks izrēķinājās ar austriešu aizsargu, apsteidzot viņu, un vārtsargu, raidot ripu tieši aiz tālā vārtu staba apakšējā stūrī.
13:47 min. Vācija - ASV 1:1Ilgi Vācija nebija vadībā. Pēc Kleitona Kellera metiena vārtu priekšā ripas lidojumu maina Džeimss van Rimsdiks. Nīderbergers nebija glābējs.
12:10 min. Noraidījums Čehijas izlasē. Austrieši pie apmales nospēlēja aktīvi, un arī Simonss tika sodīts par turēšanu ar rokām.
Mazākumā Tomašs Zahorna izgāja pret austriešu vārtsargu, kurš cimdā tvēra metienu no nūjas neērtās puses. Austrieši uzbrukuma zonā saspēlējās, taču pie metiena tika tikai pēdējās sekundēs.
11:55 min. Vācija - ASV 1:0ASV izlase uzsāka uzbrukumu, bet neveikli nospēlēja pie aizsardzības zilās līnijas. Draizaitls pārtvēra ripu, devās uz vārtiem, bet atdeva piespēli Tifelsam, kurš precīzs ar plaukstas metienu.Vācijas vārtu guvums Košices arēnā tiek sagaidīts ar skaļām ovācijām, jo tas ir labvēlīgi mājiniecei Slovākijai.
9:22 min. Noraidījums Čehijas izlasē. Austrijas hokejisti izveidoja labu uzbrukumu, kurā Peters bīstami meta pa Francuza sargātajiem vārtiem. Mirkli pēcāk Jans Kolāržs saņēma sodu par turēšanu ar nūju.
Vācijai ne visai izdevies vairākums. Vācija ir viena no vājākajām komandām vairākumā visā turnīrā un tas spilgti redzams bija šo divu minūšu laikā
Vācijai vairākums
6:30 min. Austrija - Čehija 0:1Austrijas vārtsargs Lukass Hercogs savā debijā ielaiž vārtus. Viņš bija pilnībā pazaudējis ripas atrašanās vietu, un to čehi izmantoja. Jans Kolāržs no aizvārtes piespēlēja iemetiena aplī esošajam Radekam Faksam, kurš meta vārtu augšējā stūrī.
Pirmās trīs minūtes aizritēja Čehijas izlases zīmē, un čehi pārsvarā darbojās ar ripu un bija noskaņoti pēc iespējas ātrāk iegūt drošu pārsvaru.
Vācijai lieliska iespēja, bet ASV glābj vārtsargs Korijs Šnaiders. Uzreiz seko ASV atbilde, bet arī Vācijai paveicas.
Austrija - Čehija 0:0. Spēle sākusies.
Vācija - ASV . Spēle sākusies
Savukārt B grupā čehiem vajag uzvaru, lai pacīnītos par pēc iespējas augstāku vietu un teorētisku parocīgāku situāciju ceturtdaļfinālā.
Austrijas izlase šajā mačā pret vienu no B grupas favorīti Čehiju vārtos ielikusi Lukasu Hercogu, kuram šī būs pirmā spēle čempionātā. Čehijas izlase turpina iespēlēt Pāvelu Francuzu, kurš komandai pievienojās turnīra laikā.
ASV izlasei šodienas spēlē pret Vāciju nepieciešams gūt punktus, lai būtu droša par iekļūšanu ceturtdaļfinālā. Vācijai uzvarot pamatlaikā, labas izredzes radīsies Slovākijai, kurai pēdējā spēlē jātiekas ar Dāniju. Savukārt amerikāņiem pēc šodienas mača jātiekas ar kanādiešiem...
Pasaules hokeja čempionātā noslēdzas otrā nedēļas nogale, aizvadīta lielāka daļa spēļu. Dažas komandas jau var būt drošas par dalību ceturtdaļfinālā, bet citām vel par dalību "play off" sīvi jāpacīnas.
19. maija spēļu sarakstsBratislavas grupa: Austrija – Čehija 0:8Košices grupa: Vācija – ASV 1:3Bratislavas grupa: Šveice – Krievija. Pulksten 21.15Košices grupa: Francija – Somija. Pulksten 21.15