2013.gada pasaules hokeja čempionāta apakšgrupu turnīrs otrdien noslēdzās ar Zviedrijas uzvaru.

Zviedrijas valstsvienība pēdējā grupu turnīra spēlē ar rezultātu 4:2 (0:1, 1:1, 3:0) smagā cīņā pārspēja Dānijas valstsvienību.

Dānijas izlasi astotajā minūtē vadībā izvirzīja Mortens Madsens, bet otrā perioda piektajā minūtē Daniels Sedīns rezultātu izlīdzināja. Trešdaļas noslēgumā Kirils Starkovs Dānijas valstsvienībai atguva vadību, un pirms mača pēdējām 20 minūtēm zviedri bija iedzinējos ar 1:2.

Tomēr pēdējā perioda pirmajās divās minūtēs Zviedrija pēc Henrika Sedīna un Martina Tērnberga precīzajiem metieniem izvirzījās vadībā (3:2), bet punktu mačam pielika Tērnbergs, gūstot savus otros un komandas ceturtos vārtus.

Pasaules čempionāts turpināsies ar ceturtdaļfinālu, kurā Stokholmas grupā mājinieki zviedri spēlēs pret Kanādu (ceturtdien pulksten 15:45), bet Šveice tiksies ar Čehiju (ceturtdien pulksten 21:15). Savukārt Helsinku grupā ceturtdaļfinālā Somija spēlēs pret Slovākiju (ceturtdien pulksten 18:30) un Krievija pret ASV (ceturtdien pulksten 13:00).

$d_id=129; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2013/hockeystar2013/fe.php' ?>