Pasaules hokeja čempionāta mājiniece Slovākija sestdien A apakšgrupas spēlē Košicē ar rezultātu 7:1 (3:1, 3:0, 1:0) pārspēja Lielbritānijas valstsvienību, kura turnīra noslēgumā cīnīsies par vietas saglabāšanu elites divīzijā.

Slovākijas izlases labā vārtus guva Andrejs Šekera, Tomašs Tatars, Martins Marinčins, Mihals Čajkovskis, Marians Studeničs, Matušs Sukels un Davids Bondra. Lielbritānijas valstsvienības sastāvā precīzs bija Maiks Hemonds.

Mača trešajā minūtē Slovākija guva divus vārtus, bet septiņas minūtes vēlāk rezultāts kļuva 3:0. Briti pirmajā periodā vienus vārtus atspēlēja, bet pēc tam otrajā periodā slovāki guva vēl trīs vārtus, tostarp vienus mazākumā. Divas minūtes pirms pamatlaika beigām slovāki panāca mača gala rezultātu.

Slovākijas hokejistiem saglabājušās tikai teorētiskas izredzes iekļūt ceturtdaļfinālā, un tā ar deviņiem punktiem sešās spēlēs ir A grupas piektajā vietā. Lielbritānija pie punktiem vēl nav tikusi, bet savā pēdējā spēlē šī gada čempionātā tā tiksies ar Franciju, kuras kontā ir viens punkts. Šī būs cīņa par palikšanu elitē.