Šveices hokeja izlase pasaules čempionāta spēlē Kopenhāgenā otrdien ar rezultātu 5:1 (2:0, 1:0, 2:1) pārspēja Francijas valstsvienību un garantēja sev ceturto vietu B apakšgrupā, kas ļaus spēlēt ceturtdaļfinālā.

Šveices izlases labā šajā mačā vārtus guva Gregorijs Hofmans, Enco Korvi, Ramons Undersanders, Kevins Fiala un Simons Mozers, bet Francijas izlasē vienīgo reizi precīzi meta Giloms Leklērs.

Šveices hokejisti šajā mačā kontrolēja notikumus laukumā un vienīgos vārtus ielaida, kad viņi bija vadībā ar 4:0. Mača gala rezultātu sešas minūtes pirms pamatlaika beigām mazākumā panāca Mozers.

Ar 12 punktiem septiņās spēlēs pietika, lai Šveice nodrošinātu sev ceturto pozīciju B grupā un vietu ceturtdaļfinālā. Tajā viņiem būs jātiekas ar A grupas spēcīgāko komandu. Savukārt Francija šajā čempionātā izcīnīja sešus punktus un B grupā ierindojās sestajā vietā.

Līdz ar to zināmi visi ceturtdaļfinālisti no B grupas – Zviedrija, Krievija, Čehija un Šveice.

$duelID=989;$eventID=19;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>