2016. gada pasaules hokeja čempionāta B grupas spēlē Sanktpēterburgā Somijas izlase ar rezultātu 3:0 pārspēja turnīra pastarīti Ungāriju, kas ilgu laiku neļāva "atslēgt" savus vārtus.

Spēles pirmās 37. minūtes galvenais varonis bija Ungārijas vārtsargs Adams Vajs, kurš tika galā ar lielu metienu skaitu. Somiem otrā perioda izskaņā vārtus guva Ate Ohtamā, pēc kura metiena ripa trāpīja pa aizsarga nūju un nedaudz mainīja lidojuma virzienu. 10 minūtes pirms mača beigām Somija guva otros vārtus - Mikaels Granlunds ātrā pretuzbrukumā divi pret viens piespēlēja Miko Koivu, kurš bija precīzs.

Vēl mača izskaņā sagurušie ungāri sāka pelnīt noraidījumus, un Somijas izlase tikai ar sesto mēģinājumu realizēja vairākumu, kad Aleksandrs Barkovs trieca ripu vārtos uzreiz pēc Patrika Laines piespēles, spēlei noslēdzoties ar 3:0

Somijas hokejisti šajā mačā kopumā izdarīja 51 metienu pa vārtiem, kamēr ungāri atbildēja vien ar 13 metieniem.

Somijas izlase četrās spēlēs izcīnījusi četras uzvaras, atrodoties B grupas līderpozīcijā, bet Ungārija ir vienīgā, kas turnīrā nav tikusi pie punktiem.

$duelID=317;$eventID=11;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>