Zviedrijas hokeja izlase sestdien Stokholmā pasaules čempionātā, parādot ne visai pārliecinošu sniegumu, tikai ar 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) pieveica Slovēniju.

Zviedrijas hokejisti mačā izdarīja gandrīz divreiz vairāk metienus (40:21), taču savu pārsvaru pārvērst arī lielā rezultātā nespēja. Zviedriem tā bija ceturtā uzvara sešās spēlēs, taču komanda vēl nav nodrošinājusi vietu ceturtdaļfinālā. Priekšsacīkšu pēdējā spēlē zviedri tiksies ar Dāniju.
$d_id=97; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2013/hockeystar2013/fe.php' ?>

Savukārt slovēņi pēc zaudējuma vēl vairāk pietuvojās izkrišanai uz pirmo divīziju/ Slovēnijai ir tikai viens punktus, Stokholmas grupā tā ir pēdējā, un pēdējā mačā slovēņiem jātiekas ar Kanādu.

Zviedrijai pirmos vārtus tikai otrā perioda sestajā minūtē guva Gabriels Landeskogs, bet otros vārtus mājiniekiem trešā perioda sākumā guva Fredrīks Petersons.