Latvijas hokeja izlases aizsargs Kristiāns Rubīns piektdien Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli uzvarā, bet vārtsargs Artūrs Šilovs atvairīja 31 metienu zaudējumā.

Rubīna pārstāvētā Toronto "Marlies" izbraukumā uzvarēja Belevilas "Senators" ar rezultātu 5:2 (0:0, 2:1, 3:1).

Rubīns 30. minūtē rezultatīvi piespēlēja Makam Holovelam, kurš ar spēcīgu metienu atklāja rezultātu šajā spēlē.

Latvijas izlases aizsargs arī vienreiz meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes par ripas izmešanu ārpus laukuma un sakrāja +/- rādītāju +1.

Artūrs Šilovs Ebotsfordas "Canucks" vārtos atvairīja 31 no 36 Ontario "Reign" hokejistu raidītajām ripām, "Canucks" ciešot zaudējumu savā laukumā ar 2:5 (1:0, 1:2, 0:3).

Vēl vienā mačā uzbrucējs Eduards Tralmaks divreiz meta pa pretinieku vārtiem, taču rezultativitātes punktus neguva, viņa pārstāvētajai Providensas "Bruins" komandai savā laukumā ar 4:3 (1:1, 2:1. 1:1) pieveicot Šarlotas "Checkers".