Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli, gūstot savu pirmo punktu šajā sezonā, bet ar to bija par maz, lai viņa pārstāvētā Sanhosē "Sharks" gūtu uzvaru.

"Sharks" hokejisti ar rezultātu 1:3 piekāpās Lasvegas "Golden Knights".

Balcers ar rezultatīvo piespēli izcēlās mača 39. minūtē, kad ātrā pretuzbrukumā izkārtoja Tomašam Hertlam lielisku pozīciju metienam, un viņš to realizēja, tobrīd panākot rezultātu 1:2.

Balcers šajā mačā spēlēja otrajā uzbrucēju virknējumā kopā ar Hertlu un Timo Meieru. Laukumā latvietis pavadīja 11:08 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu spēka paņēmienu, bet metienus pa vārtiem neizdarīja.

Šajā sezonā Balcers aizvadīja trešo spēli, bet šajā mačā viņš guva savas NHL karjeras 18. rezultativitātes punktu. Viņa kontā 54 spēlēs ir seši vārti un 12 piespēles.

"Golden Knights" rindās vārtus guva Džonatans Maršeso, Marks Stouns un Čendlers Stīvensons.

"Sharks" Rietumu divīzijā 13 spēlēs tikusi pie 11 punktiem, kas šobrīd dod pēdējo vietu.