Latvietis Rūdolfs Balcers Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien izcēlās ar diviem vārtu guvumiem un sekmēja Belevilas "Senators" uzvaru ar rezultātu 5:1 pār Šarlotas "Checkers".

Pirmos vārtus Balcers guva spēles 16. minūte, kad izlīdzināja rezultātu 1:1, bet pēc tam viņš 42. minūtē panāca 4:1. Latvietis kopumā izdarīja četrus metienu pa vārtiem un nopelnīja lietderības koeficientu +1, un ar savu sniegumu viņš kļuva par spēles otro spožāko zvaigzni.

Šajā sezonā Balcers 18 spēlēs guvis septiņus vārtus un izdarījis sešas rezultatīvas piespēles.

"Senators" ar 18 punktiem 18 spēlēs Ziemeļu divīzijā ierindojas ceturtajā pozīcijā.