Latvijas aizsargs Uvis Jānis Balinskis ceturtdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Čehijas hokeja ekstralīgas ceturtdaļfināla sērijas trešajā mačā, neglābjot Liberecas "Bīlī Tygrži" komandu no zaudējuma.

"Bīlī Tygrži" mājās ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:1) papildlaikā zaudēja Hradeckrālovas "Mountfield", kas sērijā līdz četrām uzvarām ieguva vadību ar 2-1.

Balinskis 71 sekundi pirms pamatlaika beigām palīdzēja vairākumā panākt 1:1, taču viesi papildlaika 37.sekundē izrāva uzvaru. Latviešu aizsargs šajā cīņā uz ledus pavadīja 24 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Sērijā ar 1-2 iedzinējos nonākusi arī Tršinecas "Ocelārži", kas bez aizsarga Kāļa Čukstes pieteikumā mājās ar 2:4 (1:1, 1:2, 0:1) zaudēja Prāgas "Sparta" hokejistiem.

Tikmēr uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā Vītkovices "Ridera" un Brno "Kometa" pēc četrām spēlēm cīnās neizšķirti 2-2.

Ekstralīgā šajā sezonā spēlēja 11 latvieši.

Iepriekšējās sezonas finālsērijā Tršinecas "Ocelārži" ar 4-2 pieveica Prāgas "Sparta" vienību.