Latviešu uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vegasas "Golden Knights" naktī uz pirmdienu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas.

"Golden Knights" viesos ar 5:3 (1:1, 2:1, 2:1) uzvarēja Sentluisas "Blues".

Bļugers uz ledus bija 11:31 minūtes, kuru laikā metienus pa vārtiem neizpildīja, uzvarēja 29% iemetienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1. Šajā sezonā latviešu uzbrucējs 51 mačā guvis divus vārtus, atdevis 11 rezultatīvas piespēles un ticis pie negatīva lietderības koeficienta -7.

"Golden Knights" sastāvā savu debiju NHL piedzīvoja čehu vārtsargs Jirži Patera, kurš atvairīja 30 metienus, bet ar 1+1 atzīmējās uzreiz trīs viesu hokejisti - Alekss Petrandželo, Viljams Kārlsons un Pāvels Dorofejevs.

Otrajā trešdaļā "Golden Knights" izvirzījās vadībā ar 3:1, tomēr otrā perioda beigās un trešā sākumā "Blues" rezultātu uz tablo līdzsvaroja. Uzvaru viesiem no Lasvegasas 46. minūtē nodrošināja Dorofejeva metiens, bet punktu cīņai ar metienu tukšos vārtos septiņas sekundes līdz beigām pielika Petrandželo.

"Golden Knights" ar 88 punktiem 67 spēlēs atrodas Rietumu konferences vadībā.