Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmajā pirmssezonas pārbaudes spēlē trešdien aizvadīja Latvijas izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, bet viņa pārstāvētais Otavas "Senators" ar 2:1 pagarinājumā uzvarēja Bostonas "Bruins".

Daugaviņš, kurš nepiedalījās "Senators" pirmajā pārbaudē, laukumā aizvadīja 16:59 minūtes, metienus pa vārtiem neizdarīja, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

Tikmēr ievērojams spēles laiks bija latviešu aizsargam Oskaram Bārtulim, kura pārstāvētā komanda Filadelfijas "Flyers" ar 2:4 zaudēja Toronto "Maple Leafs". Bārtulis laukumā bija 20:45 minūtes (trešais lielākais spēles laiks, izņemot vārtsargu), bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls.