Latvijas hokeja uzbrucējs Zemgus Girgensons pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli, taču viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" piedzīvoja jau septīto zaudējumu septiņās spēlēs.

"Sabres" komanda pirmdien ar rezultātu 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) savā laukumā piekāpās Minesotas "Wild" hokejistiem.

Girgensons rezultatīvo piespēli izdarīja otrā perioda 16.minūtē, kad palīdzēja Braienam Flinam panākt rezultātu 1:1. Kopumā šajā mačā latvietis nospēlēja 11 minūtes un 30 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, veica četrus spēka paņēmienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficentu "+1".

Girgensons septiņās NHL spēlēs guvis vienus vārtus un izdarījis vienu rezultatīvu piespēli.

Tikmēr uzvarētājiem precīzi meta Kails Brodzjaks un Džeisons Pominivils.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Sabres" ar vienu punktu septiņās spēlēs ir pēdējā, 16.vietā.