Latvijas vārtsargs Kristers Gudļevskis trešdien Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē palīdzēja Sirakūzas "Crunch" komandai ar rezultātu 3:2 uzvarēt Ročestras "Americans".

"Crunch" vārtus no spēles pirmajām minūtēm sargāja Gudļevskis, kurš atvairīja 27 no 29 pretinieku metieniem. Pirmajā periodā latvietis atvairīja arī soda metienu.

Gudļevskis šajā sezonā AHL aizvadījis 13 spēles, kurās izcīnījis deviņas uzvaras. Viņš vidēji ielaiž 2,95 vārtus un atvaira 90 procentus metienu.

Kā ziņots, latviešu vārtsarga konkurents Andrejs Vasiļevskis otrdien debitēja Nacionālajā hokeja līgā (NHL), aizvietojot Tampabejas "Lightnings" savainoto vārtsargu Benu Bišopu.

Citā AHL spēlē Ralfa Freiberga pārstāvētā Sentdžonsas "IceCaps" ar 2:5 piekāpās Hamiltonas "Bulldogs". Latviešu aizsargs šajā mačā izcēlās ar vienu metienu pa vārtiem un pozitīvu lietderības koeficentu "+1".