Infografika: Valdības piešķirto miljonu tēriņš hokeja čempionātam Rīgā
Foto: Latvijas Hokeja federācija

Izglītības uz zinātnes ministrija kopā ar Latvijas Hokeja federāciju (LHF) ceturtdien, 18. martā, informēja par Ministru kabineta pieņemto lēmumu par valsts budžeta līdzekļu līdz 3,7 miljoniem eiro piešķiršanu, kā arī par paveikto un vēl darāmajiem darbiem, gatavojoties 2021.gada pasaules čempionātam hokejā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Piedāvājam lasītājiem IZM un LHF sagatavoto detalizēto izklāstu par to, kā tiks sadalīti piešķirtie līdzekļi un kā tiks veidots 2021. gada pasaules čempionāts speciālajā "burbulī" saistībā ar Covid-19 pandēmiju.

Ziņots, ka IIHF februāra sākumā nolēma, ka 2021. gada pasaules hokeja čempionāts augstākajā divīzijā risināsies tikai Rīgā. 2021. gada pasaules čempionāts plānots no 21.maija līdz 6.jūnijam.

Sākotnēji bija paredzēts, ka Rīga pasaules čempionātu rīkos kopā ar Minsku, taču tai tika atņemtas rīkošanas tiesības "drošības problēmu dēļ, kas ir ārpus IIHF kontroles".

"Arēna Rīga" būs galvenā turnīra arēna, kurā notiks B apakšgrupu spēles, divas ceturtdaļfināla spēles, pusfināli un medaļu cīņas.

Otra halle tiks ierīkota Olimpiskajā sporta centrā, kurā iekārtos 6000 skatītāju vietas. Tajā notiks A grupas spēles un divas ceturtdaļfināla spēles. Savukārt Daugavas stadiona hallē divos laukumos notiks treniņi. Daugavas stadiona hallē vēl notiek celtniecības darbi, bet tos plānots pabeigt marta beigās.

Tags

IZM Hokejs IIHF Latvijas Hokeja federācija Latvijas hokeja izlase Pasaules čempionāts hokejā
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form