Kalvītis pārvēlēts LHF prezidenta amatā
Foto: LETA

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) kongresā otrdien prezidenta amatā pārvēlēts Aigars Kalvītis, vēsta LHF.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kalvītis šajā kongresā bija vienīgais kandidāts uz prezidenta amatu. Viņš LHF prezidenta amatā darbojas kopš 2016. gada, kad kongresā negaidīti tika gāzts ilggadējais prezidents Kirovs Lipmans.

Uz ikgadējo LHF kongresu pulcējās 54 biedri, no kuriem balsstiesības bija 44. Sākotnēji balsstiesīgo biedru skaits bija 36, bet kongresa laikā biedri savā pulkā uzņēma vēl astoņas organizācijas, tostarp Latvijas hokeja veterānu biedrība.

Kongresam tuvojoties beigām, ģenerālsekretārs un valdes loceklis Viesturs Koziols par prezidenta amata kandidātu izvirzīja Kalvīti. Neviens cits kandidāts netika pieteikts un LHF biedri viņu vienbalsīgi iebalsoja amatā atkārtoti.

Vēlāk Kalvītis izvirzīja 12 valdes locekļu kandidātus, kuru starpā bija jau līdzšinējās valdes amatpersonas Valentīns Bļugers, Koziols, Māris Martinsons, Armands Šteinbergs, Edgars Jansons, kā arī Ralfs Bukarts. Četri kandidāti tika virzīti arī no saviem klubiem. To vidū bija "Prizma" pārstāvis Miks Dzindulis, Oskars Mors ("Liepāja"), Andis Pikāns ("Kurbads") un Aivars Zeltiņš ("Jelgava").

Tāpat uz valdes locekļa amatu kandidē Edgars Buncis un Oļegs Sorokins, kuri līdz šim bija valdes locekļa kandidāti.

LHF valdē var tikt apstiprināti seši locekļi.

Šajā LHF kongresā Kalvītis sniedza arī atskaites ziņojumu, bet starp darba kārtības punktiem bija 2019. gada finanšu pārskata apstiprināšana un LHF izpildinstitūciju vēlēšanas.

Ieprieks Kalvītis darbojies arī kā LHF valdes loceklis. Savukārt no 2010. gada novembra līdz 2015. gada septembrim viņš bija Kontinentālās hokeja līgas Latvijas kluba Rīgas "Dinamo" īpašnieces AS "Dinamo Rīga" valdes priekšsēdētājs. Pašlaik Kalvītis ir AS "Latvijas Gāze" valdes priekšsēdētājs.

Tags

Aigars Kalvītis Hokejs Latvijas Hokeja federācija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form