Latvijas hokejists Kaspars Daugaviņš guvis vārtus un izdarījis rezultatīvu piespēli Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē, kurā viņa pārstāvētais Binhemtonas „Senators” ar 7:0 (4:0, 2:0, 1:0) sagrāva Sirakūzu „Chunch”.

Daugaviņš guva otros komandas vārtus pirmās trešdaļas 15. minūtē, realizējos skaitlisko vairākumu, un asistēja Bobijam Batleram sesto vārtu gūšanā otrās trešdaļas pēdējā minūtē.

„Senators” spēlētāji izdarīja 37 metienus pa pretinieku vārtiem, bet viņu vārtsargs Robins Lēners atvairīja visus 25 sirakūziešu metienus.

Šī bija abu komandu ceturtā savstarpējā tikšanās šosezon, un trijās no tām „Senators” uzvarējuši ar graujošu pārsvaru un „sausā” – 4:0, 5:0 un tagad 7:0. Tikai pirmais mačs oktobrī beidzās ar Sirakūzu komandas uzvaru.

Austrumu divīzijas kopvērtējumā Binhemtonas „Senators” saglabā piekto vietu, bet Sirakūzu „Crunch” – priekšpēdējā, astotajā vietā.