Latvijas aizsargs Arturs Kulda svētdien, 27. februārī, guva vārtus Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) spēlē, taču tas neglāba Krēfeldes "Penguins" no zaudējuma.

"Penguins" izbraukumā ar rezultātu 2:6 (0:2, 2:1, 0:3) piekāpās līgas līdervienībai Berlīnes "Eisbaren".

Latvijas aizsargs vārtus guva mača 26. minūtē, panākot 1:2. Viņš spēlē kopā uz ledus pavadīja 26 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divu minūšu noraidījumu un noslēdza spēli ar lietderības koeficientu -1.

Latviešu aizsargs šajā sezonā 40 mačos guvis trīs vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

Turnīra tabulā Krēfeldes klubs ar 46 punktiem 41 spēlē ieņem pēdējo vietu 15 komandu konkurencē.