Vārtus Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē svētdien guva Latvijas aizsargs Artūrs Kulda, tomēr viņa pārstāvētā Čikāgas "Wolves" vienība ar rezultātu 3:4 (0:0, 2:2, 1:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā savā laukumā piekāpās Toronto "Marlies" komandai.

Kulda precīzu metienu pretuzbrukumā izpildīja otrās trešdaļas septītajā minūtē, izvirzot Čikāgas klubu vadībā ar 2:1.

Kopumā Latvijas aizsargs izdarīja trīs metienus pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un cīņu noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Kulda šosezon 35 aizvadītajās spēlēs tagad guvis divus vārtus, izdarījis septiņas rezultatīvas piespēles, bet viņa lietderības koeficents ir negatīvs -3.

Tikmēr divas rezultatīvas piespēles izpildīja latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, bet viņa pārstāvētā Binhemtonas "Senators" vienība izbraukumā ar 5:3 (1:1, 3:2, 1:0) pieveica Providensas "Bruins" vienību.

Šajā mačā latvietis izdarīja divus metienus pa vārtiem un nopelnīja četras soda minūtes, bet cīņu noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Daugaviņš 33 spēlēs šosezon guvis astoņus vārtus un veicis 14 rezultatīvas piespēles, nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +2.

AHL regulārā čempionāta kopvērtējumā "Senators" ar 42 punktiem 39 spēlēs joprojām ieņem piekto vietu Austrumu konferences Austrumu divīzijā, savukārt "Wolves" komanda ar 46 punktiem 42 mačos atrodas piektajā vietā Rietumu konferences Rietumu divīzijas kopvērtējumā.