Latvijas hokejistu Māra Bičevska, Kristera Gudļevska un Ronalda Ķēniņa pārstāvētās komandas ceturtdien cieta zaudējumus Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas spēlēs.

Uzbrucēja Bičevska pārstāvētā Čehijas komanda "Mlada Boleslav" viesos ar rezultātu 3:4 (1:1, 1:1, 1:2) zaudēja Zviedrijas vienībai Gēteborgas "Frolunda".

Māris Bičevskis uz ledus pavadītajās 13 minūtēs un 42 sekundēs trīsreiz meta pa vārtiem, uzvarēja sešos no 17 iemetieniem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

"Mlada Boleslav" līdzšinējās trīs B grupas spēlēs guvusi vienu punktu un pagaidām ir pēdējā, ceturtā.

Tikmēr vārtsarga Gudļevska pārstāvētais Slovākijas klubs Bratislavas "Slovan" mājās ar rezultātu 2:4 (0:2, 1:0, 1:2) atzina Zviedrijas komandas "Leksands" pārākumu.

Kristers Gudļevskis atvairīja 34 no 38 pretinieku mestajām ripām.

"Slovan" F apakšgrupā ir bez punktiem un vairs necer uz iekļūšanu izslēgšanas turnīrā.

Tāpat neveiksmi piedzīvoja uzbrucēja Ķēniņa pārstāvētā Šveices vienība "Lausanne", kas savā laukumā ar 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) piekāpās Somijas komandai Raumas "Lukko".

Ronalds Ķēniņš 17 minūtēs un 44 sekundēs trīsreiz meta pa vārtiem, cīņu noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Lozanniešiem trīs spēlēs ir divi punkti, kas dod vien ceturto vietu C grupā.

Čempionu līgā spēlē 32 komandas, kas sadalītas astoņās apakšgrupās pa četrām vienībām katrā. Pamatturnīrs noslēgsies 13. oktobrī, kad katra komanda būs grupā aizvadījusi pa sešām spēlēm. Pēc tam sāksies izslēgšanas turnīrs, kura kulminācija būs 2022. gada 1. martā, kad iecerēts fināls.

2020./2021. gada sezonā Covid-19 pandēmijas dēļ turnīrs netika izspēlēts.

2019./2020. gada sezonā CHL finālā Gēteborgas "Frolunda Indians" ar 3:1 uzvarēja Hradeckrālovas "Mountfield", kuras sastāvā bija Oskars Cibuļskis.

Turnīrs pirmo reizi notika 2014./15. gada sezonā. Tajā līdz šim nekad nav spēlējušas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības.