Latvijas hokeja izlases nākamā pretiniece pārbaudes spēlēs Somijas valstsvienība piektdien "Euro Hockey Challenge" turnīra spēlē ar 3:1 uzvarēja Slovākiju.

Jau mača otrajā minūtē somi izmantoja Tomaša Surovija noraidījumu un Jūso Pūstinens izvirzīja Somiju vadībā, 17.minūtē Masi Marjameki dubultoja somu pārsvaru, bet trešā perioda devītajā minūtē Jarko Imonens panāca jau 3:0. Slovāki vienīgos vārtus guva tikai pusotru minūti pirms spēles beigām, kad precīzs bija Štefans Ružička.

Vēl piektdien "Euro Hockey Challenge" turnīra ietvaros Krievija ar 3:2 pēcspēles "bullīšos" pieveica Baltkrieviju, Čehija ar 2:1 uzvarēja Norvēģiju, Šveice ar 4:1 apspēlēja Dāniju, bet Vācija ar 4:2 pieveica Austriju.

Atgādinām, ka Latvijas izlase piektdien nenosargāja trīs vārtu pārsvaru un ar 4:7 zaudēja Zviedrijai.