Otro zaudējumu Baltijas kausa izcīņā Kauņā piektdien piedzīvoja Latvijas studentu hokeja izlase.

Aizvadītajā mačā Ģirta Ankipāna vadītā komanda ar 0:9 (0:2, 0:4, 0:3) kapitulēja Polijas komandai.

Neveiksmīgāko trešdaļu Latvija aizvadīja otrajā periodā, kad ielaida četrus vārtus. Latvijas komandai šajā spēlē vārtus tā arī neizdevās gūt.

Pirmajā Baltijas kausa cīņā ceturtdien Latvijas studenti ar rezultātu 1:2 piekāpās Igaunijas hokeja valstsvienībai.

Turnīru Latvijas studenti noslēgs sestdien, kad tiksies ar mājinieci Lietuvas hokeja valstsvienību. Mačs starp abām komandām sāksies plkst.16:00.

Atgādināsim, ka Latvijas studentu izlase nākamā gada sākumā startēs Pasaules Universiādē, kas norisināsies ASV pilsētā Leikplesida.

Latvijas studentu izlases sastāvs turnīrā Kauņā:

Vārtsargi: Henrijs Ančs ("Mogo"/LSPA), Ralfs Pilsētnieks ("Baltu Vilki");

Aizsargi: Gustavs Bergs, Daniels Gontars, Rūdolfs Brinkmanis, Krišs Lipsbergs (visi - "Mogo"/LSPA), Arturs Tomsons (Elektrēnu "Energija"), Kristaps Millers ("Prizma"), Gustavs Krūmiņš ("Zemgale"/LLU);

Uzbrucēji: Jānis Grigaļuns("Zemgale"/LLU), Renārs Cipruss, Emīls Ezītis (abi - Rīgas "Dinamo"), Artūrs Ozoliņš, Kārlis Ozoliņš, Rodrigo Strautiņš, Elviss Želubovskis, Reinis Mārtiņš Lejnieks, Niks Zīle, Patriks Trasūns, Toms Opelts, Renārs Kamergrauzis, Aleksandrs Biškins (visi - "Mogo"/LSPA).