Latvijas U-20 izlase turnīru Bobrujskā noslēdz ar zaudējumu pagarinājumā
Foto: lhf.lv

Neveiksmi Četru nāciju turnīra trešajā spēlē Bobrujskā (Baltkrievija) sestdien piedzīvoja Latvijas U-20 valstsvienība, liecina Latvijas Hokeja federācijas sniegtā informācija.

Aizvadītajā spēlē Latvijas U-20 hokejisti ar rezultātu 3:4 (2:1, 0:0, 1:2, 0:1) pagarinājumā piekāpās Austrijas vienaudžiem.

Sešas minūtes līdz pamatlaika beigām Latvijas atradās vadībā ar 3:1, taču atlikušajā laikā ielaida divus vārtus un uzvarētāju noteikšanai bija nepieciešams pagarinājums. Papildlaikā veiksmīgāka bija Austrija un Latvijas piedzīvoja trešo zaudējumu trijās spēlēs.

Ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli Latvijas komandā izcēlās Ralfs Jevdokimovs, bet vēl vieni vārti Gļeba Prohorenkova kontā.

Latvijas U-20 izlase turnīra pirmajā mačā ar 0:1 piekāpās Baltkrievijai, bet otrajā spēlē piektdien ar 0:4 kapitulēja Dānijas vienaudžiem.

Latvijas U-20 galveno treneri Kārli Zirni novembrī paredzētajā turnīrā Bobruiskā aizstās "Zemgale/LLU" speciālists Valērijs Kuļibaba. Zirnis no Aļaskas Latvijā ieradīsies pāris nedēļas vēlāk – novembra beigās, kad mūsu U-20 komanda uzsāks gatavošanos pasaules čempionātam pirmās divīzijas A grupā, kas decembra sākumā norisināsies Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā.

Latvijas U-20 komanda 2019./2020.gada sezonā piedalīsies pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupā, kas decembrī norisināsies Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Par ceļazīmi uz eliti bez Latvijas šajā turnīrā startēs arī Norvēģija, Dānija, Austrija, Slovēnija un mājiniece Baltkrievija.

Comment Form