"Mogo"/LSPA komanda svētdien izcīnīja uzvaru "Optibet" Hokeja līgas (OHL) pusfināla pirmajā spēlē.

"Mogo"/LSPA mājās ar 3:2 (2:0, 0:2, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Rīgas "Prizmu", sērijā līdz trīs uzvarām panākot 1-0.

Toma Opelta un Krišjāņa Rēdliha gūtie vārti ļāva mājiniekiem pirmo periodu uzvarēt ar 2:0, taču otrajā trešdaļā Edijs Brahmanis un Elvis Kaimiņš izlīdzināja rezultātu. Pamatlaiks noslēdzās neizšķirti un vārti netika gūti arī 20 minūšu papildlaikā, tādējādi tika aizvadīta pēcspēles metienu sērija.

Tajā "Mogo"/LSPA uzvarēja ar 1:0, vienīgo metienu realizējot Mārtiņam Šulcam.

Henrijs Ančs mājinieku vārtos atvairīja 19 metienus, bet pretējos vārtos Jānis Auziņš tika galā ar 49 raidījumiem.

Otrā pusfinālā tiksies "Zemgale"/LLU un Rīgas "Dinamo".

OHL "play-off" turnīrā iekļuva astoņas no deviņām pamatturnīra vienībām.

2021./2022.gada sezonā savu pirmo Latvijas čempionu titulu izcīnīja Jelgavas "Zemgale"/LLU, finālsērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni "Olimp"/"Venta 2002".