Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rihards Bukarts piektdien guva vārtus Vācijas augstākās līgas (DEL) mačā, palīdzēdams Diseldorfas EG komandai izcīnītu uzvaru.

Diseldorfas vienība mājās ar 3:2 (2:1, 1:1, 0:0) pārspēja Augsburgas "Panther" komandu, pārtraucot trīs zaudējumu sēriju.

Bukarts vārtus guva 14.minūtē, kad ar individuāli veiksmīgu spēli panāca 2:0. Viņš šajā duelī uz ledus pavadīja 15 minūtes un 39 sekundes, kuru laikā četras reizes meta pa vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Bukarts šosezon 22 spēlēs guvis piecus vārtus un veicis divas rezultatīvas piespēles.

Diseldorfas komanda ar 37 punktiem 24 spēlēs ieņem sesto vietu kopvērtējuma tabulā, bet divas pozīcijas zemāk ar 36 punktiem ir vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Brēmenhāfenes "Fischtown Pinguins".