Sagrāvi Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē pirmdien piedzīvoja Kārļa Skrastiņa pārstāvētais klubs Dalasas "Stars", kas viesos 1:7 (1:3, 0:2, 0:2) zaudēja Vankūveras "Canucks".

Skrastiņš laukumā bija 19:19 minūtes, bloķēja divus pretinieku metienus, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs "-1".

Mača astotajā minūtē Breds Ričardss izlīdzināja rezultātu 1:1, taču turpinājumā "Stars" nespēja izrādīt pretestību Rietumu konferences līderiem. "Canucks" labā vārtus guva Aleksandrs Barovss, Raians Keslers, Kristians Ērhofs, Mīkaels Samuelsons, Henrīks Sedīns, Meisons Reimonds un Dens Hamhuiss.

Vēl vienā spēlē Kalgari "Flames" joprojām bez Raita Ivanāna sastāvā ar 3:1 uzvarēja Našvilas "Predators".