Tampabejas "Lightning" sestdien ar 5:3 uzvarēja Bostonas "Bruins" vienību un panāca izlīdzinājumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Austrumu konferences finālsērijā.

Pēc Tampā "Lightning" gūtā panākuma rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuva 2:2, un nākamo spēli komandas aizvadīs pirmdien Bostonā.

"Bruins" veiksmīgāk iesāka spēli, līdz pirmās trešdaļas beigām panākot 3:0, taču tikpat rezultatīvi otrajā periodā bija laukuma saimnieki. Vadībā "Lightning" pēdējā trešdaļā izvirzīja Saimons Ganjē, bet Martins Senluī ripu raidīja jau tukšos Bostonas kluba vārtos, kad viesi izskaņā bija noņēmuši vārtsargu.