Zaudējumu Amerikas Hokeja līgas (AHL) mačā piektdien Hārtfordā piedzīvoja Latvijas uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Providensas "Bruins" komanda, latvietim izceļoties ar rezultatīvu piespēli.

"Bruins" viesos pēcspēles metienos ar 4:5 (1:1, 1:2, 2:1, 0:0, 0:1) piekāpās Hārtfordas "Wolf Pack" vienībai.

35. minūtē Tralmaks vairākumā palīdzēja rezultātu izlīdzināt Jonam Kopanenam – 2:2.

Latviešu uzbrucējs šajā mačā atzīmējās ar divām soda minūtēm, kas beidzās bez zaudētiem vārtiem, kā arī vienu metienu pa vārtiem.

Septiņu pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 pārāki bija mājinieki, Tralmakam nerealizējot sesto mēģinājumu.

Tralmaks šosezon 22 mačā guvis sešus vārtus un piecreiz rezultatīvi piespēlējis. Viņa kontā arī 18 soda minūtes un +/- rādītājs +10.

Jūtikas "Comets" rindās vārtsargs Mareks Mitens sēdēja uz rezervistu soliņa, komandai savā laukumā pagarinājumā ar 3:4 (2:1, 1:2, 0:0, 0:1) piekāpjoties Šarlotas "Checkers".

Regulārajā čempionātā līdz aprīļa beigām komandas aizvadīs nevienādu spēļu skaitu – 76, 72, vai 68 –, sadalot vietas pēc izcīnīto punktu/maču attiecības. Plānots, ka, sākot ar nākamo sezonu, visas vienības regulārajā turnīrā aizvadīs pa 72 spēlēm.