Tralmakam rezultatīva piespēle zaudējumā AHL mačā

Zaudējumu Amerikas Hokeja līgas (AHL) mačā piektdien Hārtfordā piedzīvoja Latvijas uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Providensas "Bruins" komanda, latvietim izceļoties ar rezultatīvu piespēli.

"Bruins" viesos pēcspēles metienos ar 4:5 (1:1, 1:2, 2:1, 0:0, 0:1) piekāpās Hārtfordas "Wolf Pack" vienībai.

35. minūtē Tralmaks vairākumā palīdzēja rezultātu izlīdzināt Jonam Kopanenam – 2:2.

Latviešu uzbrucējs šajā mačā atzīmējās ar divām soda minūtēm, kas beidzās bez zaudētiem vārtiem, kā arī vienu metienu pa vārtiem.

Septiņu pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 pārāki bija mājinieki, Tralmakam nerealizējot sesto mēģinājumu.

Tralmaks šosezon 22 mačā guvis sešus vārtus un piecreiz rezultatīvi piespēlējis. Viņa kontā arī 18 soda minūtes un +/- rādītājs +10.

Jūtikas "Comets" rindās vārtsargs Mareks Mitens sēdēja uz rezervistu soliņa, komandai savā laukumā pagarinājumā ar 3:4 (2:1, 1:2, 0:0, 0:1) piekāpjoties Šarlotas "Checkers".

Regulārajā čempionātā līdz aprīļa beigām komandas aizvadīs nevienādu spēļu skaitu – 76, 72, vai 68 –, sadalot vietas pēc izcīnīto punktu/maču attiecības. Plānots, ka, sākot ar nākamo sezonu, visas vienības regulārajā turnīrā aizvadīs pa 72 spēlēm.