Latvijas hokeja izlase ceturtdien piedzīvoja otro zaudējumu pārbaudes turnīrā Šveices pilsētā Fispā, ar rezultātu 1:2 (0:2, 1:0, 0:0) piekāpjoties mājiniekiem šveiciešiem.

Latvijas izlases vārtus šajā mačā sargāja Ēriks Vītols, kuram tā bija debija valstsvienības pamatsastāvā. Viņš atvairīja 28 no 30 metieniem pa vārtiem. Ivars Punnenovs šim mačam netika pieteikts, jo viņam bijusi slikta pašsajūta.

Šveices hokejisti līdz mača 11. minūtei izvirzījās vadībā ar 2:0, kad precīzus metienus izdarīja Kilians Motē un Tristians Šervejs. Pēc diezgan neizteiksmīga pirmā perioda Latvijas izlases spēles kvalitāte uzlabojās otrajā trešdaļā, un ilgā uzbrukumā Daniels Bērziņš vienus vārtus atspēlēja.

Turpinājumā abas komandas spēlēja diezgan līdzvērtīgi, bet rezultāts vairs nemainījās.

Latvijas hokejisti turnīru Šveicē noslēdza bez uzvarām. Trešdien latvieši ar 2:5 piekāpās Slovākijas valstsvienībai. Sākotnēji bija paredzēta arī Norvēģijas dalība, tomēr šī valstsvienība valstī noteikto ierobežojumu dēļ nolēma nedoties uz šīm spēlēm.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.

Latvijas izlases sastāvs turnīram Šveicē:

vārtsargi: Ivars Punnenovs (Langnavas "Tigers", Šveice), Ēriks Vītols (Rīgas "Dinamo"), Artjoms Ļeščenko (Hokeja Skola "Rīga");

aizsargi: Ralfs Freibergs, Kristaps Zīle, Kārlis Čukste, Patriks Ozols (visi - Rīgas "Dinamo"), Jānis Jaks ("Soči", Krievija), Uvis Jānis Balinskis (Litvīnovas "Verva", Čehija), Roberts Mamčics (Zlīnas "PSG Berani", Čehija), Nauris Sējējs ("La Chaux-de-Fonds", Šveice);

uzbrucēji: Nikolajs Jeļisejevs, Daniels Bērziņš (abi - Rīgas "Dinamo"), Kaspars Daugaviņš ("Bern", Šveice), Ronalds Ķēniņš ("Lausanne", Šveice), Deniss Smirnovs (Ženēvas "Servette", Šveice), Toms Andersons ("La Chaux-de-Fonds", Šveice), Rodrigo Ābols ("Orebro", Zviedrija), Roberts Bukarts (Vītkovices "Ridera", Čehija), Mārtiņš Dzierkals (Pilzenes "Škoda", Čehija), Andris Džeriņš (Lincas "Black Wings", Austrija), Renārs Krastenbergs ("Villacher SV", Austrija), Rihards Marenis ("Vita Hasten", Zviedrija).