epa01832192 Javelins rest in their place as heavy frain forced an interruption in the Javelin qualification at the 12th IAAF World Championships in Athletics, Berlin, Germany, 21 August 2009.  EPA/KAY NIETFELD
Foto: EPA/LETA

Latvijas šķēpmetējs Ansis Brūns ar rezultātu 71,01 metrs trešdien iekļuvis Ķīnā notiekošās Universiādes finālsacensībās.

Finālsacensībām kvalificējas sportisti, kuru šķēps lidojis 76 metrus tālu, vai arī 12 labāko rezultātu uzrādītāji, un to vidū iekļuva arī Latvijas šķēpmetējs.

Kvalifikācijas normatīvu - 76 metri - sasniedza tikai pieci sportisti. Tālākais metiens - 80,45 metri - izdevās fidžietim Leslijam Artūram Koplendam, otrs labākais rezultāts - 79,18 metri - igaunim Risto Matiasam.

Kā ziņots, otrdien Latvijas vieglatlēti Dmitrijs Jurkevičs, kā arī Lauma un Māra Grīvas kvalificējās Universiādes finālsacensībām, bet sprinteris Ronalds Arājs pārliecinoši sasniedza pusfinālu.

Savukārt no tālākajām sacensībām priekšsacīkstēs izstājās augstlēcējs Normunds Pūpols, 400 metru skrējēji Mārtiņš Začests un Jānis Baltušs, 100 metru skrējēja Marlēna Reimane un Inese Nagle, kas startēja 400 metru barjerskrējienā.

Tags

Šķēpmešana Universiāde Vieglatlētika

Comment Form