Latvijas sportisti Staņislavs Olijars un Ainārs Kovals otrdien izcīnīja uzvaras Igaunijas "Bigbank" Zelta līgas vasaras sezonas pēdējā, piektajā posmā.

Olijars 110 metru barjerskrējienu veica 13,71 sekundē, bet Kovals šķēpmešanā sasniedza rezultātu 80,76 metri.

Godalgoto trijniekā iekļuva vēl vairāki Latvijas sportisti - otro vietu tāllēkšanā izcīnīja Jānis Leitis ar rezultātu 7,72 metri, Natālija Čakova ar rezultātu 1,86 metri bija otrā augstlēkšanā, bet Sandra Krūma 100 metru sprintā šo vietu izcīnīja, finišējot pēc 12,08 sekundēm.

Savukārt kārtslēkšanas sacensībās vīriešiem trešais bija Paulis Pujāts, kurš pārvarēja augstumu 5,17 metri.

Pirmās sacensības pēc četru gadu diskvalifikācijas izciešanas tieši Rakverē aizvadīja kādreiz slavenais amerikāņu sprinteris Džastins Getlins, kurš ar rezultātu 10,24 sekundes uzvarēja 100 metru skrējienā.

Savukārt Latvijas sportists Ronalds Arājs ar rezultātu 10,74 sekundes 100 metru finālskrējienā finišēja piektajā vietā.

Kā ziņots, "Bigbank" Zelta līga ir Baltijas lielākās vieglatlētikas sacensības, kas notiek Igaunijā. Vasarā sacensības notiek piecās kārtās.