Latvijas sportiste Jeļena Rubļevska sestdien izcīnīja desmito vietu Pasaules kausa izcīņas modernajā pieccīņā trešā posma finālsacensībās.

Sacensību gaitā Latvijas sportiste tika pie 5272 punktiem.

Rubļevska paukošanā sasniedza piekto labāko rezultātu, nopelnot 976 punktus, peldēšanā viņa bija tikai 33.ātrākā, tiekot pie 1068 punktiem, jāšanā Latvijas sportiste uzrādīja 20.rezultātu, iekrājot 1132 punktus, bet apvienotajā skriešanas un šaušanas disciplīnā bija devītā un nopelnīja 2096 punktus.

Uzvaru sacensībās svinēja francūziete Amēlija Kazē, kura tika pie 5424 punktiem.

Finālu uzsāka 36 sportistes, bet divām kopējais rezultāts netika ieskaitīts.

Svētdien vīriešu finālsacensībās startēs arī Deniss Čerkovskis, kurš piektdien savā pusfināla grupā izcīnīja devīto vietu.

Pirms mēneša Brazīlijā notikušajā otrajā posmā Rubļevska izcīnīja devīto vietu, bet Čerkovskis ierindojās desmitajā pozīcijā.

Jau vēstīts, ka no Latvijas sportistiem šī gada Londonas olimpiskajām spēlēm pagaidām kvalificējusies tikai Rubļevska, kura to paveica ar izcīnītu sesto vietu pagājušā gada Eiropas čempionātā.