Sestdien Grieķijai piederošajā Salaminas salā UCI HC kategorijas sacensībās Latvijas čempions Mārtiņš Blūms 33 sportistu konkurencē ieņēma devīto vietu, nopelnot 24 UCI pasaules ranga punktus.

Salaminas salā ar sestajām UCI līmeņa sacensībām turpinājās “Salamina Epic” sērija. Ja iepriekšējās sacensības bija ar C1 kategoriju, tad noslēdzošās divas – sestdien un svētdien – risinājās ar HC kategoriju.

Latvijas čempions Mārtiņš Blūms (“KMC Racing”) savās otrajās sezonas sacensībās trenera Jāņa Mūsiņa audzēknis ieņēma devīto vietu. Arī šajās sacensībās uzvarēja šveicietis Andrē Frišknehts (01:23:03). Tuvāko sekotāju Gilu Gonenu no Izraēlas Šveices sportists apsteidza par 11 sekundēm.

Blūms uzvarētājam zaudēja 2 minūtes un 13 sekundes, nopelnot 24 UCI pasaules ranga punktus.

Pasaules rangā Blūms ieņem 29. vietu. Nāciju rangā tikmēr Latvija ir 27. vietā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!