Latvijas riteņbraucējs Māris Bogdanovičs piektdien izcīnīja 16.vietu Taizemes tūres (UCI kat.2.1.) pirmajā posmā.

Piektdien sacensību ievadā riteņbraucēji veica 157,3 kilometrus ar diviem sprinta starpfinišiem.

Finiša spurtā uzvaru svinēja polis Marcels Boguslavskis ("HRE Mazowsze Serce Polski"), kurš kopā ar lielo grupu finišēja trīs stundās 28 minūtēs un 37 sekundēs.

Bogdanovičs, kurš pārstāv kontinentālo komandu "Meiyo CCN", bija grupas augšgalā un finišēja 16.vietā. Kopvērtējumā pēc pirmās dienas ir Boguslavskis, bet Bogdanvovičs, negūstot bonusa sekundes, zaudē desmit sekundes un ierindojas 20.pozīcijā.

Taizemes tūre sešu posmu garumā noslēgsies trešdien.

2019.gadā šajās sacensībās startēja Andris Vosekalns.