Bogdanovičs pasaules ranga līderis 'Procyclingstats.com' turbo vērtējumā
Foto: rietumudelfin.com

Latvijas vadošās šosejas riteņbraukšanas komandas "Rietumu banka – Rīga" komandas riteņbraucējs Māris Bogdanovičs atrodas pirmajā pozīcijā respektablā pasaules riteņbraukšanas statistikas portāla "Procyclingstats.com" veidotajā turbo rangā, kur tiek vērtēti sportistu uzrādītie rezultāti UCI kategorijas sacensībās pēdējo trīs mēnešu laikā, informēja komanda.

Pasaulē pazīstamais šosejas riteņbraukšanas portāls "Procyclingstats.com" ir lielākais un respektablākais statistikas portāls, kurā var iegūt visu informāciju par UCI kategorijas sacensībās startējušajiem sportistiem, komandām un pašām sacensībām. "Procyclingstats.com" arī veido pasaules rangus dažādos vērtējumos.

Viens no šādiem vērtējumiem ir turbo rangs. Tajā sportisti tiek vērtēti pēc uzrādītajiem rezultātiem UCI kategorijas sacensībās un to posmos (neņemot vērā sacensību kategoriju) pēdējo trīs mēnešu laikā. Tiek vērtēti pirmo 20 vietu ieguvēji attiecīgajā UCI kategorijas viendienas velobraucienā, daudzdienu velobrauciena kopvērtējumā un daudzdienu velobrauciena atsevišķā posmā. Par izcīnītu 1. vietu sportists saņem 20 punktus, bet par 20. vietu 1 punktu.

Pēdējo trīs mēnešu laikā gūstot 297 turbo punktus, turbo ranga pirmais numurs ir 25 gadus vecais "Rietumu banka – Rīga" komandas riteņbraucējs Māris Bogdanovičs. Dobelnieks izcīnījis punktus "Baltijas ceļa", "Tour of China 1", "Tour of China 2", "Yangcheng Costal Wetlands" un "Tour of Taihu Lake" velobraucienu kopvērtējumā un atsevišķos posmos.

Otro vietu rangā ieņem Isiaka Sisē no Kotdivuāras, kurš 261 punktu sapelnījis Āfrikas kontinentā notiekošajās sacensībās. Tikmēr labāko trijnieku noslēdz Itālijas pro kontinetālās komandas "Bardiani – CSF" sportists Sonijs Kolbrelli. Viņa kontā 260 punktu. Labāko 15 skaitā ir arī virkne pasaules riteņbraukšanas zvaigžņu. 7. vietā atrodas Itālijas izlases sprinteris Džiakomo Nicolo, 8. ir norvēģis Aleksanders Kristoffs, 12. - Peters Sagans, 13. - Alehandro Valverde.

Latvijas sportistiem rangā iekļauts arī vēl viens "Rietumu banka – Rīga" komandas riteņbraucējs Emīls Liepiņš, kurš pēc veiksmīgi aizvadītajām sacensībām Ķīnā, ieņem 34. vietu, bet 64. ir "Alpha Baltic/ Maratoni.lv" pārstāvis Andris Smirnovs.

Tags

Rietumu-Delfin Riteņbraukšana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form