'Vivus.lv' MTB maratonā Baldonē uzvaras gūst Blūms, Pētersons un Ardava
Foto: Publicitātes foto

Svētdien, 22. maijā, Baldones novada slēpošanas trasē "Riekstukalns" risinājās kalnu divriteņu sacensību seriāla Vivus.lv MTB maratona otrais posms. Tajā uzvaras svinēja "ZZK-Cēsis" komandas braucēji Mārtiņš Blūms un Arnis Pētersons, kā arī "Rietumu-Delfin" komandas sportiste Lelde Ardava.

Šajā posmā pulcējās lielākā daļa Baltijas labāko kalnu riteņbraucēju no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas.

Ar ļoti lielu interesi tika gaidīts "LMT Straume" distances (54 kilometru) starts, jo Riekstukalna posmā piedalījās lielākā daļa Baltijas ātrāko kalnu riteņbraucēju - MTB Pasaules kausa dalībnieki Mārtiņš Blūms, Arnis Pētersons (ZZK-Cēsis), kā arī spēcīgi sportisti no Igaunijas un Lietuvas.

54 kilometru distancē vīriešu ieskaitē dubultuzvaru izcīnīja "ZZK-Cēsis" komandas braucēji Mārtiņš Blūms un Arnis Pētersons, kuri vēl nesen pārstāvēja Latviju Eiropas kalnu riteņbraukšanas Čempionātā. Trešajā vietā ierindojās Rietumi-Delfin komandas braucējs Dmitrijs Sorokins. Dmitrijs arī saglabā "LMT Straume Līdera kreklu" kopvērtējumā.

Sieviešu konkurencē jau otro posmu pēc kārtas ātrākā bija Lelde Ardava, kura saglabā "HIGH5 Līderes kreklu". Otrajā vietā Greete Steinburg no Igaunijas, bet trešā Ingrīda Šmite (Sportlife Cycling Team).

"CAT Aktīvākā braucēja" cīņa svētdien bija īpaši aizraujoša, jo titula noteikšanai nācās pievarēt divus augstākos kalnus trasē - Mežkalnu un Riekstukalnu. Šajā cīņā nepārspēts bija Arnis Pētersons, kurš arī ieguva posma galveno balvu - viedtālruni "Cat S30".

Ļoti spraiga cīņa notiek tradicionāli populārajā "Latvijas Valsts Mežu Pusmaratonā", kur uz starta izgāja gandrīz pustūkstotis riteņbraucēju. 25 kilometru distancē svētdien visātrākais bija Volkswagen-Veloprofs.lv braucējs Didzis Slaidiņš, otrais Jānis Bērziņš (Sportlife.lv), bet trešais pirmā posma uzvarētājs Krišjānis Jansons-Ratiniks (Gandrs).

Ātrākā no dāmām pusmaratona distancē Rūta Brakovska (Garkalne MTB)), otrā Ieva Strēle (Picture Happy MTB), trešā Anita Antone (Baldones velokomanda).

"Vivus.lv" MTB Maratons trešai posms jau 12. jūnijā sporta kompleksā Milzkalns pie Tukuma.

Vivus.lv MTB maratons 10. jubilejas sezonā nākamie posmi:

3. posms 12.06.2016. - Milzkalns, Tukums
4. posms 26.06.2016. - Kamparkalns, Talsi
5. posms 24.07.2016. - Smiltene
6. posms 07.08.2016. - Cēsis
7. posms 10.09.2016. - Ape / Vastse Roosa (Igaunija)

Tags

Maratons MTB Rietumu-Delfin

Comment Form