Latvijas hokejista Sanda Ozoliņa pārstāvētā Kolorādo komanda "Avalanche" pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē savā laukumā uzvarēja Fīniksas "Coyotes" ar 2:0 (2:0, 0:0, 0:0).
Vārtus šajā spēlē iesita Kolorādo komandas hokejisti Džo Sakiks un Šjons Podeins spēles pirmajā periodā. Turklāt Sakikam rezultāta atklāšānai bija vajadzīgas tikai 13 sekundes, bet otros vārtus "Avalanche" guva mača 14. minūtē.

Ozoliņš divas reizes meta pa vārtiem, un viņa lietderības koeficients bija pozitīvs - plus viens.

Latvijas vārtsarga Artūra Irbes pārstāvētā Karolīnas komanda "Hurricanes" izbraukumā zaudēja Ņūdžersijas "Devils" ar 2:5 (0:1, 1:1, 1:3). Karolīnas komandas vārtus šajā spēlē sargāja Ēriks Fišo.